Příspěvky uživatele - 238.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nádrž na vodu, 14.10.2020
Prosím o radu. Protože je nedostatek vody, mohu ponechat plné nádrže přes zimu? Neprasknou mi mrazem nebo nepraskne kohout?
Základ pro bazén, 13.2.2019
Moc Vám děkuji za informaci.
Základ pro bazén, 13.2.2019
Srdešně Vám děkuji za informaci.
Základ pro bazén, 5.2.2019
Velice srdečně děkuji za informaci.
Základ pro bazén, 2.2.2019 Obsahuje fotku
Prosím, poraďte mi. Plastový bazén chci zapustit do země hloubky 50cm. Mám vybagrovaný základ, který chci obezdít t.zv. ztraceným bedněním síly 10cm. Budou celkem 3 tvárnice na sobě. Musím do nich natlouci armovací dráty, aby dokonale držely? Pro... celý příspěvek >
El. řetězová pila Emak, 21.9.2018
Prosím o radu, kde sehnat olejové čerpadlo na mazání řetězu?            Děkuji
Elektrická řetézová pila, 2.8.2018
Prosím na jakém principu je mazání řetézu této pily? Někdo říká, že tam olej ukapává po smáčeném knotu a když to nemaže, že je ucpán ten otvor, kudy to kape na řetéz. Jinak pro orientaci značka této pily je EMAK. Prosím poraďte... celý příspěvek >
Řetězová elektrická pila EMAK, 8.5.2018
Prosím lze opravit nefunkční mazání řetězu a co může být příčinou jeho nefunkčnosti?
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 8.5.2018
Obraťte se na Agrowest Přeštice, tam koupíte podrobný manuál se vší rozkreslenou dokumentací, návodem k obsluze a s možností podle manuálu nákupu kompletně všech náhradních dílů.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika