Příspěvky uživatele - 130.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari, motor Jikov chcípá, 25.1.2019 Obsahuje fotku
Ano, popisuji dvoutakt Jikov, viz fotka z webu. Odstraněním černé nádrže jsem získal motor spolehlivosti typu Brigs. Žádné přehřívání. Upozrňuji že po těch mnoha letech provozu ho mám téměř ve stavu jak je na fotce, tedy velmi důkladně ošetřovaný a... celý příspěvek >
Vari, motor Jikov chcípá, 24.1.2019
Dobrý den, problém s přehříváním motorobé jednotky Vari jsem řešil dlouhodobě. Mám ho na podvozku rotační sekačky (ne bubnová), tedy používám na plný výkon(poloha 2 na třípolohovém šoupátku) a vždy v teplém období roku. Bylo to celkem ihned po... celý příspěvek >
Rhynchostylis a Catasetum, 18.3.2011
Dobrý den pane Vilíme, ráda bych se zeptala na Vandu. Pochopila jsem z Vašich komentářů, že ji hojíte každou druhou zálivku - tedy 3x týdně? Kolik uS jí dopřáváte? Moje Vanda zatím je hnojena 1x za týden Kristalonem START, zálivka má cca 400 uS.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika