Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvetou, 15:20 Obsahuje fotku
Snad mi prominete, že nejde o jabloň, ani slivoň, ale naroubování do rozštěpu to je (citroník na pomerančovník) rouboval jsem asi před měsícem. Walter
Probírka meruněk, 15.4.2024 Obsahuje fotku
ještě je na probírku dost času. Ale zase je příjemné po letech uvažovat o takové práci.
Rajčata 2024, 15.4.2024 Obsahuje fotku
jsem zapomněl na tu fotku
Rajčata 2024, 15.4.2024
Rajčata 2024, 15.4.2024
Aktuální foto sadby rajčat za oknem. Přijatelná výška k této době. Crimson Crush, Rose Crush, Primabella, Brutus, San Marzano. Walter
Ochrana pred mrazom, 15.4.2024
Kéž by, na wetteronline mi hlásí pro ČB v pátek ráno -1°, na meruňce plůdky 2cm, plůdky jsou už taky na všech broskvoních a slivoních, zbytek ovocných stromů po opadu okvětních lístků
Ochrana pred mrazom, 15.4.2024 Obsahuje fotku
Ještě mám v záloze poněkud primitivnější, ale také účinný způsob vytápění pod stromem, na snímcích, místo parafínové svíce hoří v ohništi malého grilu 3 hnědouhelné brikety, které žhnou asi 4 hodiny. Nad nimi vodorovně kus plechu, aby teplo šlo do... celý příspěvek >
Ochrana pred mrazom, 14.4.2024
Sám jsem tu svíci zkusil také, ale jen jednou a jednu. Úplně mi to stačilo. Meruňky jsem ten rok měl, ale radost z nich byla trochu zkalená.
Ochrana pred mrazom, 14.4.2024
Máte úplnou pravdu, pane PP, s těmi svícemi to není žádné eko. Už jsem to tu psal nedávno v diskuzi s panem Mičurinem. Když hrozí znehodnocení úrody vinné révy a ovoce v Evropě, planou desetitisíce svící najednou. Při náplni 5kg parafínu/10 hod.... celý příspěvek >
Ochrana pred mrazom, 14.4.2024
Jako ochrana proti mrazům má určitě smysl parafínová svíce, ta ale není příliš eko. Přeci jen jde o hoření ropného produktu. Sám jsem s ní úspěšně meruňku před lety před mrazem ochránil. Abych alespoň trochu kumuloval teplo v místě stromu, zavěsil... celý příspěvek >
Aká je to choroba na jabloni?, 14.4.2024
Klid! Žádná choroba tam není, to jen pár listů je zkroucených od napadení nějakým běžným škůdcem, jako je mšice jabloňová, bejlomorka jabloňová nebo třásněnky. Na svých stromech takové napadení neřeším, to bych musel stromy stříkat skoro stále. A... celý příspěvek >
Ochrana pred mrazom, 13.4.2024
Tak většinou při mrazových epizodách vítr moc nefouká, většinou spíše bývá bezvětří. Ovšem jaký materiál k překrytí použít? Něco velkého a lehkého, nabízí se netkaná textilie, ta se ale snadno zachytí o členitou korunu a potrhá se. Při tom dojde... celý příspěvek >
Modřín 1.5 metru za rok, 13.4.2024
njn, chtělo to asi hned zpočátku pro představu nějakou fotku, aby bylo vidět, jak to u vás vypadá a celá diskuze mohla probíhat jinak. pokud máte pocit, pane Tome, že třeba můj příspěvek má smysl, pak by bylo dobré uvážit, v jaké zemině modřín roste,... celý příspěvek >
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
Odhaduji, že na tom stanovišti u železničního náspu má modřín příliš vláhy. Proto jde rychle nahoru a v kořenech nemá dostatečnou oporu.
Meruňky 2024, 12.4.2024 Obsahuje fotku
nádherná úroda, pane Petře, doufám, že Vám vydrží. Já jsem stříkl jen jednou před květem, postřik je věčné dilema, když mám pod stromky ještě zeleninu, a na meruňkách je znát, že to bylo málo. Ostříhal jsem stovky zničených letorostů a stále to není... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika