Příspěvky uživatele - 40.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku sekačka s pojezdem, 18.1.2019
Zajímavá aku s pojezdem je stiga 80V, nevýhoda je drahá baterie.Zatím jsem neměl potřebu kupovat aku, motor zvládne 30* a při vyšší hladině oleje i 45* sekáno po vrstevníci filtrem nahoru.
Sekačky HECHT - dva různé motory - Čína a BS - srovnání, 18.1.2019
Ještě co mě udivilo, že se čekalo na díly u hechtu 3-4 týdny, snad je to dnes jinak.
Sekačky HECHT - dva různé motory - Čína a BS - srovnání, 18.1.2019
Vzhledem k tomu, že tetě servisuji sekačky a sám mám tři na různých místech, tak např. Honda, Stiga mají 5-ti letou záruku, kde fakt vymění vše a nevymlouvají se dle prodejců na nadměrné opotřebení apod.,ale právě u těchto značek se mi nestalo a... celý příspěvek >
Sber travy do voziku, 18.1.2019
Mám vozík vares 220,jeho výhoda je vyšší světlá výška korby, takže má slušný sklon při vyklápění.Měl jsem to namyšleno tak, že z traktoru půjde širší nerezový usměrňující tubus do horní části zvýšeného čela.Zadní zvýšené čelo by bylo ze skabých... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika