Příspěvky uživatele - 11.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání slivoní, 27.5.2021
Monilie + Pseudomonas syringae
Jablečné víno, 15.1.2019
Nechá-li se jablečné víno dlouho ležet na kvasnicích a včas se nestočí, získá taky nahořklou příchuť
Zapraveni pisku do zeminy, 11.9.2018
Je to pravda. V píscích jsou rozdíly. Přesto věřím, že písek - i více hlinitý - pokud se prodává, bude víc písek než jílovitá ornice, tedy prospěje. Samozřejmě, jemný křemičitý je výborný, tuším, že do lepších golfových hřišť se dodává právě ten.
Zapraveni pisku do zeminy, 11.9.2018
Je mi nabízen písek betonářský a písek křemičitý. Který je vhodnější? Teoreticky jistě oba.Betonářskýž je praný (v podstatě droboulinký kačírek), křemičitý (do zámkové dlažby) zase drahý. Proto bych volil ten třetí - kopaný na omítky a... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 20.3.2017
Stačí, když postřik zaschne. Tedy když zaprší po půlhodině od postřiku, jeho účinek se sníží jen málo. Schválně zkuste umýt zaschlý kuprikolový postřik čistou vodou, jde to blbě. 
Odroda ribezli na vino, 20.3.2017
Jednou se mi podařilo vyrobit z aronií naprosto chuťově skvělé víno, ale spíš náhodně.  Potom jsem to zkoušel několikrát zopakovat, ale nebylo to nikdy dobré. Takže ona ta technologie - jak moc naředit, jak upravit kyseliny a třísloviny - asi... celý příspěvek >
Jak a jestli střihnout tuto třešeň, 20.3.2017
Konkrétně s třešněmi mám zkušenost, že tento druh nejlépe snáší úplné vynechání řezu. Občas chodím naroubovat odkopky a semenáčky planých ptáčnic u polních cest. Pak na ně zapomenu a po pár letech najdu docela slušnou korunku, kde stačí jen pár... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 27.6.2016
Za sebe mohu říci - Něguše nemusím. Roste jak Adéla, trny jsou skutečně nebývale dlouhé a ostré, plody drobné, špatně se trhají - stopky se vytrhávají se slupkou. Chuť je, pravda zajímavá, šmrncnutá černým rybízem. Když ale sečtu pro a proti -... celý příspěvek >
Výroba šťávy nebo sirupu na odšťavňovacím hrnci, 27.6.2016
Nu, jak co. Například cenné enzymy se teplem ničí všechny. Takový med je léčivý a zdraví prospěšný. Varem z něj vyrobíte bezcenný cukrový sirup. Rozdíl mezi čerstvým jablkem, salátem, koprem či mrkví a jablečným kompotem, špenátem či dušenou mrkví je... celý příspěvek >
Roubovat už peckoviny za kůru?, 27.6.2016
Je to v podstatě analogie srpnového očkování na spící pupen. Dobrá hlavně proto, že nemusíte skladovat rouby. Nevýhodou je to, že - oproti naštěpování o 3 měsíce dřív - ztratíte celý rok růstu.
Červíci, 23.6.2013
zdravím, já mám ten samý problém, já je taky dneska našla, jednu jahodu jsem měla naprosto obalenou. ráda bych zjistila, co je to zač a jak se toho zbavit. malá si chodí sama trhat jahody, tak bych nerada, aby se cpala něčím takovým.
Poradíte mi prosím, co je to za rostlinu?, 9.12.2012
Děkuji. Jak tak koukám podle vašeho pojmenování, je třeba jí více zalévat či postřikovat, abych jí měla více do fialova. :-)
Poradíte mi prosím, co je to za rostlinu?, 9.12.2012 Obsahuje fotku
Tuto rostlinu mám asi půl roku. Dostala jsem ji od známého. Ne, že bych se o ní starala špatně. Ale ráda bych se o ní dozvěděla více, ale to bez pojmenování nejde.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika