Příspěvky uživatele - 217.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nové odrody jabloni, 30.10.2020 Obsahuje fotku
Kamoš z Maďarska poslal fotky dvoch nových rumunských odrôd.Jeho dobrý známi má kontakty vo výskumnom ústave v Pitesti, odkiaľ získal odrody Cezar, Iris a Valery.Z odrody Iris fotku nevedel poslať, vie len toľko že je červenoplodá.V Rumunsku začali... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 30.10.2020 Obsahuje fotku
Mojich pár Admirálov v tejto sezóne.Zatiaĺ som zjedol jeden plod, bol vynikajúci.Rodia my zatiaľ dva stromy, obe na m9.Na jednom boli plody pehovité, na druhom nie.Tretí strom Admirálu na podpníku m9 som vysadil asi 5 metrov od asi 10-12 metrov... celý příspěvek >
Odrůdy Andera, Primadela a Starkresa, 27.10.2020 Obsahuje fotku
Odroda Primadela my zarodila prvý plod, ktorý je velice tvrdý, zatiaľ sa ho ochutnať určite nechystám.Odroda Andera my zatiaľ neplodí, plod na fotke my poslal kamoš, ktorému už táto odroda v tomto roku priniesla prvú úrodu.Na záver ešte fotka kde je... celý příspěvek >
Rozela, 26.10.2020 Obsahuje fotku
Rozela je moja obľúbená odroda, u mňa je chuť výborná, je tam cítiť muškátová príchuť, som s ňou nadmieru spokojný.Pridám fotky štyroch odrôd, ktoré sú z tých ktoré my už rodia najchutnejšie.
Koupit Fairhaven?, 6.8.2020 Obsahuje fotku
Pekný deň pán Walter a ďakujem.Nepochybujem že je to Fairhaven, stromček my zohnal okolo roku 2000 môj bývalí šéf z vinohradníctva a ovocinárstva.Chodili každý rok pre stromy do Veselého pri Piešťanoch.V tom období som odtiaľ mal aj odrody Envoy... celý příspěvek >
Koupit Fairhaven?, 6.8.2020 Obsahuje fotku
Zabudol som sa prihlásiť, pridávam ešte fotky Fairhaven.Ako som písal ozajstná lahôdka.
Koupit Fairhaven?, 6.8.2020 Obsahuje fotku
Zdravím všetkých.Asi týždeň si už s rodinou pochutnávame na plodoch Fairhavem a dovolím si tu kľudne napísať, že v ideálnych podmienkach je to skutočná.broskyňová delikatesa, je velice šťavnatá, chuťovo bez debaty jedna z najlepších odrôd.Každoročne... celý příspěvek >
Bergeval, 6.7.2020 Obsahuje fotku
Spoločne s odrodou Vanilla cot my dozrieva súčasne aj Bergeval, chuť najzreľších plodov je výborná, možno aj vynikajúca.Na celom strome môžem mať asi 15 kg marhúľ a veľkosť niektorých plodov je neskutočná.
Vanilla cot, 6.7.2020
Zdravím pán F. Na odrode Bergeval som mal aj ja sem tam nejaký popraskaný plod, no oveľa väčší problém mám s muchami, ktoré my dopichajú plody, ktoré následne začínajú hniť a padať.Dal som na strom aj pet fľaše s pivom, ale aj tak sú tam ešte... celý příspěvek >
Meruňka Tsunami, 12.6.2020
Bohužiaľ neviem o akú odrodu malinoostružiny ide.Asi tak 6-7rokov dozadu som si ju doniesol od mojej bývaľej priateľky, ktorá si to zas doniesla od svojej mamy.Ja to mám doma vysadené asi na piatich miestach.Ak by ste o ňu mal pán Petr záujem, na... celý příspěvek >
Meruňka Tsunami, 11.6.2020 Obsahuje fotku
Včera som si pochutnával na plodoch meruňky Tsunami, najlepšie chutia keď sami padnú zo stromu.Chuť plodov by som určite hodnotil za veľmi dobrú, pri niektorých plodoch možno aj za výbornú.Keďže ide o takto skorú odrodu, tak klobúk dole pred jeho... celý příspěvek >
Meruňka Tsunami, 5.6.2020 Obsahuje fotku
Včera som mal možnosť skonzumovať prvú marhuľku v tejto sezóne.Jeden plod odrody Tsunami my spadol zo stromu, kôli nezvanému hosťovi vo vnútri plodu.Už tam bolo aj trocha sladkosti a vychutnal som si ho ako by to bol Bergeron alebo Maďarská.
Jabloň Ghiva, 17.12.2019
Zdravím všetkých.Nevie náhodou niekto poradiť z akého kríženia pochádza česká odroda jablone Ghiva? Na nete som nenašiel žiadne informácie o jej rodičoch.Dozvedel som sa len toľko, že sa jedná o neskorú zimnú odrodu s dlhou trvanlivosťou.
Pinova, 1.10.2019 Obsahuje fotku
Mart-máte pravdu Evelina je ešte viac vyfarbená.V tomto roku mám na nej prvú úrodu.
Jadroviny 2019, 22.8.2019 Obsahuje fotku
Zdravim všetkých, pridávam aj ja aktuálne fotky niektorých jabloní.Fotky som robil v utorok podvečer 20.augusta.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika