Příspěvky uživatele - 255.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez ovocných stromů, 6.1.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, Poradte jak dál postupovat pri tvorbe koruny prijde mi ze je to hodne "rozmetlení" jedna se o odrůdu TOPAZ (3roky) Děkují za vaše rady a názory. F
Černé okraje listů, 21.4.2014
Myslite ze mraz? Jsem z polabi, pak uz by asi museli mit pomrzle nashi vsichni v republice. Je ale pravda, ze jednu noc tak -3C bylo. Martin
Listy mandloně, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, předně se omlovám, jestli jsem dal dotaz do špatného tématu. Chtěl bych poradit co se děje s mandloní. Začali vadnout některé listy a na jiných se ukazjí narezle fleky. Děkuji za rady Martin
Černé okraje listů, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych vás požádal o pomoc. Na obou naších nashi ted začaly černat okraje listů, stejně tak dopadli i květy. Nashi máme třetím rokem a zatím jsme plody ani na jedné neměli. Myslím si, že stejný problém, s listy, byl i v loni, jen se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika