Příspěvky uživatele - 105.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výměna karburátoru za tzv univerzální, 4.1.2019
Ano. Máte pravdu. Přesně tak dopadne vercajk, když ho svěříte zaměstnancům. Když jsem jim dal Makitu, nechali si ji ukrást ze stavby. Partnerku "seřizovali" až dopadla takhle. A mě to prostě bylo líto vyhodit.  
Výměna karburátoru za tzv univerzální, 4.1.2019
Ale jo. Šlo jen o to, že k tomu prostě nedávají žádný manuál. To je celý. 
Výměna karburátoru za tzv univerzální, 3.1.2019
Jinak díky za tip. Ale mě samotnýho zajímalo, co to bude za výrobek, když je uvedeno: Univerzální. A fakt to funguje. 
Výměna karburátoru za tzv univerzální, 3.1.2019
Ano. 439 plus poštovné. A těch 10 dolarů ani nebudu komentovat. Mám dvě americká auta a často mi chodí balíky. Z 10 dolarů je pak 50 úplně snadno. Můj příspěvek je určen těm, kteří chtějí montovat toto zboží (za 228 Kč plus pošta) A opravdu marně... celý příspěvek >
Výměna karburátoru za tzv univerzální, 3.1.2019
Se svojí pilou Partner 352 jsem se dostal do situace, kdy už prostě nešla seřídit. Motor sice naskočil, ale otáčky nedržel a ani při nejlepší vůli s tím nešlo nic dělat. Pak jsem zjistil že mám zalomené sedlo seřizovacího šroubu H a tím se stal... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika