Příspěvky uživatele - 49.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cukr, 31.12.2018
Jako bývalý včelař, potřeboval jsem ho kdysi celkem dost, si dovoluji tvrdit, že neomezeně dlouhou dobu. Jen se musí přesypat z originálních sáčků, obalů. Nejlépe do nějakých barelů nebo sudů. A zamezit k němu přístup mravencům a možná i trochu... celý příspěvek >
Ukončení destilace + ředění, 30.12.2018
Myslím, že jsem napsal dost jasně, že nějaká procenta nebo teploty jsou jen hrubě orientační údaje! A že je třeba se řídit chuti zrovna vytékajícího destilátu!!! * Ještě k těm 60% : Pokud je nekvalitní kvas a vytékající destilát už... celý příspěvek >
Stojanek na cedění kvasu, 29.12.2018
Já mám zkušenost jen m.j. jako starý domácí ovocný vinař, že kaly sedají ke dnu. Samozřejmě až po nějaké době, po vyčeření. Ale dají se rozvířit. Na rozdíl od sedimentů mrtvých kvasinek, ty tam většinou pevně ulpí a i při vylévání nádoby, šetrném,... celý příspěvek >
Kvasenie jablk v pivnici, 29.12.2018
Na to množství si už nevzpomenu. Zpočátku to bylo v dřevěných, překližkových apod. odpadních bedničkách z krámů. A pak časem v těch umělohmotných, nízkých - pekařských. Ale o to nejde, myslel jsem to spíš takhle: Jestli má smysl skladovat v... celý příspěvek >
Kvasenie jablk v pivnici, 29.12.2018
Jak to tady tak čtu, tak jsem si vzpomněl na svého otce. Velkého milovníka jablek který kvůli jejich skladování se dokonce pustil do vybudování speciálního sklepa pro ně. A ten je skladoval v bedničkách jen v jedné vrstvě a ještě tak aby se v... celý příspěvek >
Ukončení destilace + ředění, 28.12.2018
1D je celkem nepodstatná, u ní mimo přeběhnutí pěny, ucpání přestupníku, připálení tuhých části ve vařáku není co zkazit. V principu jde vlastně jen o oddělení tekuté části kvasu od tuhé a její částečné zkoncentrování. Rafael.
Ukončení destilace + ředění, 28.12.2018
Kolem 20% se ukončuje jímání lutru při 1D. V žádném případě ne při 2D, při finální destilaci!!! xxx.xxx.146.154 (?): nepište nesmysly!!! * (Jímaní jádra se určuje podle povahy aktuálně vytékajícího destilátu. Nějaké teploty nebo... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika