Příspěvky uživatele - 32.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupě automatické pálenice, 17.12.2018
tuto přesně mam a je super
Koupě automatické pálenice, 17.12.2018
ahojte paliči mam koupenou kolonu od člověka z bazošu mam ji už vic jak rok a musí říct že jsem do ted palil po staru 2* na otcové stare palenici ale tato nová je jak mercedes je pravda že se s ni musí naučit pracovat, ale pak je to... celý příspěvek >
Zerou indicti bezci mandelinky z brambor?, 29.6.2015
Do volného prostoru, kde mohou lovit, jsem je pustil asi ve 2,5 mesících. Hlavně je důležitá nějaká nádoba s vodou, kterých jsem rozmístil po zahradě asi 5 a hlídám, aby tam voda byla a byla pokud možno čistá. U většiny měním vodu denně. Do jiné... celý příspěvek >
Zerou indicti bezci mandelinky z brambor?, 29.6.2015
Děkuji. Ano, to krmení s vodou dávám do míst, kde si přeji jejich ostrahu a funguje to celkem dobře. Jen ty brambory jsou zatím asi příliš daleko, asi 40 metrů a na tuto tůru se mi je nepodařilo nasměrovat. Myslím, že asi pomůže postupné... celý příspěvek >
Zerou indicti bezci mandelinky z brambor?, 29.6.2015
Chovatel, od něhož má ty své něco přes měsíc, říká, že ano a to dokonale. Potíž je ale těm mým vysvětlit, aby k těm bramborám vůbec přišli. Co je dál než asi 10-20 metrů je pro ně velký výlet. Rozšiřování jejich působnosti po zahradě probíhá u mě asi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika