Příspěvky uživatele - 82.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou ranou slivoň?, 25.10.2009
Snad nemůžete mít tuto odrůdu, anebo je v nevhodných podmínkách. Já jsem zasadil Čačanskou lepotici hlavně proto, že je samosprašná, v Praze není v jejím okolí široko daleko žádná slivoň. Je nejen neuvěřitelně plodná, obrovské plody, ale chuťově... celý příspěvek >
Jabloň Jonathan, 1.6.2008
No vidíte a já mám zkušenosti přesně opačné-Golden jsem už dávno zhodil-v naší vlhké dolince v 320m se mu ani trochu nevedlo. Ale Jonatany tam mám dva a oba plodí perfektně. A žádné nemoci.. Ale to o drobných plodech je pravda-a přebírat ty polokmeny... celý příspěvek >
šlupičky, 31.10.2007
Může mi někdo poradit fígl jak zbavit jadro vlašského ořechu té hořké šlupičky? Někde jsem zaslechla, že se vyloupaná jádra dávaji do trouby, ale  na jak dlouho....? Lenka
uskladneni, 31.10.2007
Souhlasim, nevyloupane v košiku, povesenem  je mam na balkone treba do dalsi sezony a jsou v pohode.
Ako zrezat strom?, 6.9.2007
Dobry den,    chcel by som sa opytat ako zrezat prestarnutu hrusku, ktoru nechceme zrezat celu ale len hornu korunu. Totiz dole je rozvetvena a zastepena, ale horna koruna je strasne zahustena a prerastena. Problem je v tom ze pod nou je... celý příspěvek >
vosí hnízda v zemi, 6.9.2006
Existuje obdobný výrobek jsmnuje se Sumathion. Je to taky organofosfat takze s nim opatrne.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika