Příspěvky uživatele - 56.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas ze švestek, 9.12.2018
kúpil som cukromer a meranie zopakoval. Cukromer nameral 8 a refr. 13. Teda sedí že je rozdiel 5 tak ako tu už niekde písal. Tentokrát som odobral cca deci kvasu viac z nútra. Čo ma prekvapilo že šťava čo som odoral je pekná číra, chutí celkom... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 24.11.2018
prosím Vás taká asi amatérksa otázka ale odvetrávať po nariedení alebo pred nariedením? Ja to odvetrávam pred. Dokonca zvažujem že by som to aj v takejto forme uskladnil a nariedil to až pred požívaním... Momentálne to má cca 65...
Koupě automatické pálenice, 28.10.2018
Zdravím tak som skúšal prvý krát ten poľský systém ako písal kolega 15.10.2018 8:53. Ale mám teda úplne rozdielne výsledky. Pálil som asi 60l hrušiek. Asi príliš skoro lebo zbytkový cukor bol 7 Bxm ničmenej všetci strašili ako hrušky sú... celý příspěvek >
Hruškovice, 14.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň mám hruškový kvas asi 4 týždne. Cukornatosť okolo 4 percentá ale neviem či to dobre meria... NA chuť je kvas už celkom kyslí a vonia pekne po hruškách. Z hora koláč vyzerá viď foto. Takže už páliť? Pri pálení sa ten vrchný koláč... celý příspěvek >
Kroucení listů malin, 13.5.2018
Všimol som si niečo podobné aj u mňa akurát v mojom prípade sú to vošky. Mám ich všade, ríbezle, maliny egreše. Čo poradíte stým? Môžem to postriekať? Maliny akurát začínajú kvitnúť. A akým postrekom? Mám doma decis a calypso. ďakujem
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika