Příspěvky uživatele - 214.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umytí měděných částí před 2D, 30.9.2020
Já jsem slyšel radu: smíchat kyselinu citronovou se solí a potom opláchnout vodou. Je asi jedno jestli kyselinu citronovou nebo ocet -kyselé je oboje a v kombinaci se solí vznikne v podstatě obdoba kyseliny solné, jenomže není to tak agresivní.
Vzdálenost trubky od kotla, 25.9.2019
Kdyby to bylo pouhých 5cm, tak by to taky stačilo.
Destilační přístroj, 29.8.2019
Myslím že teplota na kotle je nepodstatná. Nic by se nestalo kdyby na kotlu ani nebyl teploměr. Jediná teplota, kterou má smysl sledovat je v nejvyšším bodě. Jakmile pára tento bod překoná tak už jede furt s kopce a nic ji nezastaví - skončí v... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 27.8.2019
V pálenici mají kolonu. Čidlo teploty je umístěné v nejvyšším bodě celé strojovny. Napřed se to chvilku drží asi na 75stC na odchycení metanolu, pak asi 82stC na líh a nakonec se zvedne teplota na chvilku na 86stC asi na to aroma.
Olej ve vzduchovem filtru, 27.8.2019
Dvoutaktní motor při určitých otáčkách mírně "vrací směs" zpět do karburátoru. Četl jsem to tuším v nějakém návodu k moto Jawa. Mám sekačku s 2T motorem Jikov z Vari a po vyčištění karburátoru to začalo dělat. Přes vzduchový filtr mám starou punčochu... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 18.2.2019
Tak ty speciální aromatické klobouky od Janči mě taky zaujaly. Popravdě řečeno, neumím si nijak zdůvodnit jejich funkci a slibovaný účinek. Jestli to skutečně funguje, tak to bude spíš okopírované od někoho, kdo na účinek zesílení aroma tvarem... celý příspěvek >
Aroma slivovice, 10.1.2019
Po dlouhé době jsem v podstatě na popud známého navštívil web Kovoděl Janča a tam mě zaujala typová řada s kloboukem kotle, který je v horní části zakončen rozšířením ve tvaru koule a tento zlepšovák se honosí názvem AROMA. V popisu je uvedeno, že to... celý příspěvek >
Aroma slivovice, 7.12.2018
Známý mě tvrdil, že velký vliv na aroma má míchadlo na jednoplášťovém kotli. Vysvětloval si to tak, že kotel má vyšší teplotu než dvouplášť, tím se to aroma z kvasu lépe uvolňuje a míchadlem se docílí lepší využití kvasu a rychlejší odvod takto... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 12.11.2018
Protože to je obracák, tak musí být zapojený na prostřední díře, symetricky, aby oral na obě strany stejně. Takže oře od kola asi do poloviny TK. Po plot nedooře, u plotu musí zůstat zelený chodníček. Na odorávání vinice existuje nějaký speciální... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 22.10.2018 Obsahuje fotku
Pluh v brázdě, spodní ramena vzadu o 7cm níž.
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 22.10.2018 Obsahuje fotku
Kolečko nastavené napevno na hloubku 18cm. Bude předělané.
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 22.10.2018 Obsahuje fotku
Pružiny drát 6mm, tah 100kg.
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 22.10.2018 Obsahuje fotku
Totéž z nadhledu.
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 22.10.2018 Obsahuje fotku
Další vývoj, nový závěs s osou připojovacího hřídele pluhu v úrovni horní strany rámku T4K. Ideální bod tahu posunutý vpřed.
Paleni slivovice doma, 25.9.2018
V pátek 21.9.2018 večer jen tak mimochodem v rádiu zazněla zpráva, že na slovensku schválili legální domácí pálení. Zachytil jsem tu zprávu jen tak ke konci na půl ucha a bez detailů. Tak jsem začal dávat pozor co bude v TV a ono nic. Ticho.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika