Příspěvky uživatele - 200.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 26.4.2024 Obsahuje fotku
A Veharda Petře? Tady vydržela hodně, než přišel likvidační mráz -4 st. Marek.
Meruňky 2024, 21.4.2024
Myslím krátkodobě.
Meruňky 2024, 21.4.2024
V pohodě. Proto píši "vypadají". Ty matně zelené plody nebo plůdky má právě jen Koolgat ostatní více nebo méně mají na plůdcích jen takové šupinky. Zatím je pecka bílá i u těch tmavě zelených. Dovolím si ale tvrdit že - 2 st. je hraniční teplota,... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 21.4.2024 Obsahuje fotku
Nadnesl jsem zde dotaz dotaz jakou mrazuvzdornost mají plůdky ve velikosti kolem 3 cm, po dnešní noci kdy zde u Poděbrad byla teplota dlouho kolem -2,5 st. a předcházející noc pár hodin - 2 st. tak jsem trochu moudřejší. Koolgat má po dnešní noci... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 20.4.2024 Obsahuje fotku
Pravda je že Pinkcot trpí monilii opravdu dost, letos ale minimálně. Propadem plůdků trpěla i má Leskora ale třeba i Veharda, stromky mám na ZR, jediný Koolgat je omylem na Myrobalánu nemá propad skoro žádný. Leskoru jsem na podzim obryl přidal... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 20.4.2024 Obsahuje fotku
Mně to dělá pane MH Pinkcot, plůdky povyrostou kolem 1cm a po několika týdnech až měsících opadnou. Mají i jiný tvar než normální plůdky. Přisuzoval jsem to utemované jílovité půdě, kterou jsem před výsadbou příliš nevylepšil, avšak naočkovaná... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 20.4.2024 Obsahuje fotku
U Poděbrad mrazík byl, podle teploměru krátkodobě -2. Meruňky ale vypadají dobře. Marek.
Ochrana pred mrazom, 16.4.2024
Já to dřív dělal. S kolečkem se dá manipulovat podle toho jak fouká vítr a sudy jak jste správně pochopil to chce alespoň dva. Ano tráva čoudí, ale také zpomaluje hoření, když ještě budete přidávat do ohně mokré dřevo pak si můžete dát klidně i... celý příspěvek >
Ochrana pred mrazom, 16.4.2024
Věřte že tací jsou. Stačí si jen přečíst starší příspěvky. Podle nejnovější předpovědi bude nejvíc kritická neděle a pondělí. Ale předpovědi se mění pomalu každou hodinou. Je také dost dobře možné, že mnozí přijdou o úrodu díky "několika... celý příspěvek >
Ochrana pred mrazom, 16.4.2024
Rozdělejte oheň v kolečku nebo v sudu, když budete oheň dusit pomocí posekané trávy máte slušnou šanci, že se nějaké úrody dočkáte. Ale musíte počítat s tím, že ráno budete docela dosti zapáchat. Dá se věřit uvedené mrazuvzdornosti plůdků v naší... celý příspěvek >
Mrazová deska, 12.4.2024 Obsahuje fotku
Dobrý den, můj Pinkcot to dělal také. Kůru jsem oloupal po každém dešťi po dobu několika měsíců natíral vápnem až se zatáhl. Marek.
Meruňky 2024, 8.4.2024 Obsahuje fotku
.
Meruňky 2024, 8.4.2024 Obsahuje fotku
Tady je přetlak jen na té Leskoře, ale nemá nejlepší zdravotní stav, dávám jí tak rok max. dva. Marek.
Meruňky 2024, 8.4.2024
Až na malou Frostinu jsou moje meruňky odkvetlé a plůdky se rychle zvětšují. Nejnižší teplota zde byla - 5 st. to byla např.Leskora v plném květu a taky, tedy vedle Lealy která měla před květem, dopadla nejlépe. Pinkcot kvetl: 4-31.3. Veharda:... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 28.3.2024
Když nevymrzne kvete opravdu skvostně. Další "bonus" je ten, že je široko daleko první strom co kvete ale často pak i zmrzne.🙈 Soused má včelstva asi 100 m daleko, med mám se slevou ale asi ne kvůli Pinkcotu.😆 Congat je kupovaný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika