Příspěvky uživatele - 105.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 16.3.2020
Na pilatku švestkovou teď už Mospilanem nebo čím? Používal jsem Reldan, který jsem ještě loni v pohodě koupil. Až teď po přečtení příspěvku jsem zjistil, že prodej byl ukončen. V literatuře se uvádí Calypso, Zolone, Reldan. Všechny tyto postřiky se... celý příspěvek >
Heliodor, 30.9.2019
Má někdo zkušenosti s pěstováním Heliodoru ve vyšších polohách? Přemýšlím o výsadbě v poloze 550 m.n.m, ale nejsem si jistý, jestli je tato odrůda vhodná do těchto podmínek. Díky
Drátovci v bramborách, 11.8.2019
Mám dotaz ohledně drátovce v bramborách - jelikož drátovec napadá brambory zejména na nově založených záhonech, kde v předešlých letech byla tráva, tak by mě zajímalo v případě nově založeného záhonu, jak dlouho čekat než bych mohl nasadit brambory... celý příspěvek >
Sulka - jak použít?, 27.2.2019
Chtěl bych se zeptat, jak je to s použitím Sulky před rašením u renklód. V knize 1 000 dobrých rad zahrádkářům se uvádí, že renklódy jsou citlivé na sirnaté přípravky a nemají se používat. Konkrétně mi jde o použití na Althanovu. Díky.
Bakteriální boulovitost kořenů, 13.11.2018
Dobrý den, chtěl bych se taky připojit k tomuto tématu. Měl jsem na zahradě švestkomeruňku Dapple Dandy na myrobalánu, kterou jsem po 2 letech musel přesadit. Pár měsíců po přesazení (leden 2017) se na ní vylomil terminál (zřejmě vlivem srnky).... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika