Příspěvky uživatele - 186.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Probírka plodů u mladých slivoní, 7.5.2019
Dobrý den, rád bych vás požádal o radu, kdy probrat nasazene plody na 2,5 letých slivoních? Některý stromy jsou doslova obsypané plody. Děkuji Zdenek
Kvasná zátka, 11.2.2019
Dobrý den, chtěl bych požádat o informaci, zda je možné aby kvas zoctovatěl, když je na sudu kvasná zátka např. kvasy z hrušek či třešní, který jsou nachylné na octovatění. Do této chvíle mám za to, že kvasná zátka je taková pojistka právě proto, aby... celý příspěvek >
Pálenka z moštu, 13.11.2018
V tom případě si to nedokážu vysvětlit. S těsností sudů jsem nic nedělal - jsou obaleny vysoce přilnavou lepící páskou + omotané strečkou. V místní pálenici mi také tvrdili, že 16-17 je ideální teplota. Tak jedině, že by se kvas po 3 týdnech... celý příspěvek >
Pálenka z moštu, 13.11.2018
Dobrý den, jen pro doplnění. Kvasné zátky nebublaly z důvodu nizké teploty - 16-17 stupňů. Včera večer jsem sudy přemístil do místnosti s teplotou 21 a do rána začaly bublat. Mám taky 120l plastové sudy a v každém mám 90l moštu do kterého jsem... celý příspěvek >
Pálenka z moštu, 7.11.2018
Dobrý den, prosím o radu. Mám od 24.10.2018 založený jablečný mošt z jaderniček moravských. počáteční cukr 14 - meřeno v pálenici. Mošt mám ve 120 l sudech naplněných cca 15 cm pod okraj. V sudech jsou přidané rozkvašené kvasinky. Sudy jsou utěsněny... celý příspěvek >
Kávová sedlina, 11.4.2017
Možná záleží na značce piva :-) Mirek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika