Příspěvky uživatele - 161.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsevní pásky, 4.11.2018
Pouze slovíčkaření. Otázka je stále stejná, stejně jsem ale nedostal odpověď. Myslel jsem to čistě fakticky, třeba aby se člověk inspiroval, pokud to poskytne nějakou výhodu... nuž tak nic. Odpověď "spokojenost" není odpověď na tuto otázku -... celý příspěvek >
Výsevní pásky, 3.11.2018
Eh, teď si asi nerozumíme - s tím pěstováním a rozdáváním jsme na tom asi stejně. Ale proč bych lepením semínek měl zahradu více rád než při vysévání? Mě zajímal důvod, v čem je výhodnější lepit semínka na pásky, když běžné vysetí a protrhání... celý příspěvek >
Výsevní pásky, 3.11.2018
Prosím vás, k čemu je to dobré? Cena osiva je zanedbatelná, to nebude ten důvod. Snad kvůli protrhávání? Ale pracnost vytváření pásků mi přijde výrazně větší než protrhání, nemluvě o mezerách při špatném vyklíčení.
Kupovaný kompost, 3.11.2018
Já ořešák Mars nemám. Mám jich několik (jiné odrůdy). Ano, ořešáky jsou ty jediné, se kterými zápasím. Ale s kompostem to nemá nic společného. 50 ostatních ovocných stromků roste korektně. 2 ořešáky také rostou dobře, 3 mají nějaký problém. 4... celý příspěvek >
Jesenno - zimné práce, 2.11.2018
Tak to se máte. U mě na záhonech ještě roste zelený hnojení, na všech stromech zatím listí drží a ve skleníku dosud sklízím okurky a papriky.
Kupovaný kompost, 2.11.2018
Ano. Dal jsem kupovaný kompost z kompostárny do jam k nově vysazovaným stromkům. Víc není co dodat. Stromky rostou.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika