Příspěvky uživatele - 70.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Figovník Peretta, 1.11.2018 Obsahuje fotku
Na druhou stranu fíkovník ICE Crystal zasazený ve stejný době. zatím mizerný přírustky a ani jeden fík. 
Figovník Peretta, 1.11.2018
Zkuste fíkovník brown turkey viz foto. Zasazen Jaro 2016 roste jak plevel a letos sklizeno 15 fíků. Přes zimu trošku promrznul cca 60% přírustků  Pěstován v zemi - lokalita: Praha
Srozumitelný návod pro řez a rozmnožování kanadských borůvek, 25.9.2017 Obsahuje fotku
Jímá mě hrůza, když si představím, že ze sklizně 20 kg bych měl 13 kg odevzdat kosákům. Letos na Jaře jsem raději rychle sešrouboval tohle monstrum.
Muchovník - usychání, 18.9.2017
Zimolez má v našich podmínkách posunuté vegetační období. To znamená dříve plodí a dříve schazuje listy. Jinak listy na muchovníku mám teď 18.9 podobné těm vašim z toho je jedna rostlinka stará 3 roky a pěkně roste a plodí.  Cokoliv... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika