Příspěvky uživatele - 158.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dubova terasa - uchyceni, 24.7.2019
Poradil by mne nekdo s uchycenim prken u terasy. Stavim dubovou terasu 4x3m. Dole jsou 3m traverzy 80cm od sebe. Na nich napric je rost z dubovych 4m hranolu 70x50mm. Mel sem jich hodne tak jsou 33cm od sebe. No a ted se na to chystam dat... celý příspěvek >
Premnozeni sneci, 13.6.2019 Obsahuje fotku
Letos pozoruji mrak techto sneku? Asi to dotahly kaceny. Jsou vsude. Muzou byt necim problematicti? (Po zime mne trapil uhyn ryb - ze 150 ks mohlo uhynout tak 10-15. Nezjistil jsem proc)
Mulčovací sekačka, 4.6.2019
Mohl by mne nekdo dat tip na nahradu IBEA 4727 SP (BS 625) kterou pouzivam pouze na mlucovani 900m uz 10 let. Divam se ze sekacky za tech 10 let vyrazne zdrahly (Ibea mne stala 8500kc). Bude vykonostne (mysleno odvadenym vykonem :-) odpovidat... celý příspěvek >
Mini čerpadlo - pro kapkovou závlahu asi 15 květináčů?, 3.6.2019
A neni mozne napojeni na vodovod? Nez kupovat cerpadlo. Co neco takoveho - Čerpadlo AQUA NOVA N-RMC 1200 s regulací? (Bacha-obecne: Resilo se tady nekde samovolne vytekani i kdyz cerpadlo nebezi...) Jinak nejake levne fontanove za par stovek.... celý příspěvek >
Solární technologie zkušenosti, 13.5.2019
No to jde tezko, kdyz tam clovek není :-) Co toto: PONORNÉ ČERPADLO COMET OCEAN 552370 ?
Jarní mrazíky, 7.5.2019 Obsahuje fotku
Mne vzdycky prekvapi jak se ten mraz divne chova. Dle chmi u nas (jih od brna) u zeme bylo -5 a napr. z nezakryte cukety to odnesl jeden list...
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 5.5.2019
Chci se zeptat zda Pontec PondoMatic mne bude fungovat dle nasledujici predstavy: Mam gravitacni sterbinovy filtr, problematicky umisteny v tesne sachte a blbe/takrka nemozne se odpousti zachycene svinstvo. Slo by to resit uvedenym vysavacem... celý příspěvek >
Čerpadlo s malým výkonem pro kapkovou závlahu, 1.5.2019
Tak jsem tam dnes zkusmo dal jezirkove cerpadlo resun pg-10 000 250w ktere mne take bez uzitku lezelo doma. Ukazatel tlaku u vystupu z cerpadla sice ukazuje neco pod 1 bar ale nektere regulatory tlaku na vetvich kde je malo kapacu/mensi delka vetve i... celý příspěvek >
Kapková závlaha, 27.4.2019 Obsahuje fotku
Mohl by mně někdo poradit s kapkovou závlahou? Konkrétně tyto rozdělovače na samotný kapač - viz. fotka. Myslel jsem, že pomocí nich rozvedu vodu do jednotlivých květináčů/rostlinám. Ale nechápu jak to má fungovat, protože voda se samozřejmě vydá... celý příspěvek >
Nehlučné čerpadlo - hloubená studna, 22.4.2019
Mysim ze jakekoliv nevibracni ponorne bude vyhovovat. Mel sem Alko a mam Lowaru a ani jedno nebylo vubec slyset. Ted sem si koupil kvuli pozadavku na co nejmensi vykon vibracni Ruche. Nikdy jsem vibracni nemel, a malem mne kleplo z randalu co vydava... celý příspěvek >
Jak změkčit tvrdou vodu, 13.1.2019
Chtěl bych to tady trošlu oživit - používáte někdo úpravu vody kyselinou sírovou? Voda ze studny je extremně tvrdá: PH 7,82 železo 0,028 amonne ionty <0,07 mangan <0,02 vápník a hořčík (tvrdost) 6,36mmol/l CHSK-Mn 1 Chloridy 56 Sírany... celý příspěvek >
Kapková závlaha - prosba o radu, 1.1.2019
Poprosil bych o radu zda moje úvaha dáva smysl: chtěl bych ze stávajících věcí zautomatiozovat zalévání zahrady - okrasná - keře, květiny, užitková - zeleninová zahrada a ovoce (trávníky nezalévám): Co mám:  AL-KO Hydrokontrola -... celý příspěvek >
Mišpule, 9.12.2018
Chci se zeptat ma s tim nekdo realnou zkusenost? Stoji palenka za to? Kdyz vidim letos ty kere plne mispuli tak mne je to lito tam nechat. Ale mispule nijak nevoni tak si rikam jaka pak muze byt ta palenka.
Co je to za rostlinu?, 22.10.2018
Zajimave. Dekuji
Co je to za rostlinu?, 21.10.2018 Obsahuje fotku
Jeste detail
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika