Příspěvky uživatele - 40.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím nahradit rýč?, 11.10.2018
Jen jsem mrknul na bazoš a vrátky jsou okolo 4tis.,možno i s pluhem.A je po starostech, za ty peníze nejspolehlivější věc a kalhoty zůstanou majiteli 😎.Nemusíte řešit benzínový motor, záběr kol, dostatečnou přítlačnou váhu-to vše při tažení... celý příspěvek >
Čím nahradit rýč?, 11.10.2018
Všímavá Lída 👍,asi to byl odhad, mě se to taky zdálo stále větší, a to bylo “jen”100m2 (10x10),ale spíše to byla nechuť k dané práci, a protože si rád hraji s technikou, tak za 25tis. jsem koupil zmíněnou varinu s pluhem, vozíkem,rotavátorem,... celý příspěvek >
Čím nahradit rýč?, 11.10.2018
Já bych v prvé řadě zkusil vyměnit ruce, když už rycí techniku máte, dejte nabídku 150,-/h a on se někdo najde.Rytí je převracení zeminy, né kypření, to se dělá poté, takže úspěšně převrátit zeminu někde, kde se nedostane traktor, dokáže jen... celý příspěvek >
Zmena pomeru olej: benzin, 9.10.2018
Ještě dodám: kdo nemá zkušenosti s TOP oleji, ať tu nepíše citace z návodu, ten je pro sichr výrobce, lidi bývají hladoví a škudlivý a tak tam šoupne mísící poměr pro jakýkoliv olej na trhu a 1:25 to umaže vše dostupné.
Zmena pomeru olej: benzin, 9.10.2018
S kvalitním olejem to nelze zadřít ani 1:50 pokud je nato olej přizpůsoben.Mazal jsem jawu 1:100 vhodným olejem, ikdyž výrobce doporučoval 1:30,asi nepředpokládali, žeby někdo dal za litr oleje 2t 500kč 😎.To spíše to zadřete na starou... celý příspěvek >
Mazani uhlovych prevodu - vazelina?, 9.10.2018
To nevyřešila HQ ještě podle stihlu, že stačí namontovat tubu místo zátky?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika