Příspěvky uživatele - 248.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 30.9.2021
Dnes jsem z toho důvodu obrala poslední zelené plody .   Lída
Terminologie, 28.9.2021
Rychlení = pěstování ve skleníku, fóliáku, pařeništi. Lze tak začít pěstovat dříve zjara, takže máte úrodu "rychleji" .   Lída
Vonka, 27.9.2021
Školka Střílky ji má v nabídce (a to jsem jen tak otevřela vyhledávání ).   Lída
Fungicidne postreky ovocných stromov, 27.9.2021
K Ps - když vezmu stromy u sebe : jabloně, švestky, ryngli nestříkám vůbec, broskve 2x zjara (Kuprikol + Syllit) +1x podzim (Kuprikol) proti kadeřavosti, hrušeň proti rzi 2x Discus (před květem + při dokvétání), příští rok už nechám květy na... celý příspěvek >
Fungicidne postreky ovocných stromov, 27.9.2021
Nelze stříkat stejně jabloň jako broskev nebo hrušku. Každý strom potřebuje něco jiného a v jinou dobu, protože se zasahuje proti různým chorobám nebo škůdcům. Lída
Pestovani jednouplodicích jahod, 24.9.2021
Listy nechte, pomohou se zakořeněním. Nové tak dlouhé nevyrostou, zřejmě byla sadba pěstovaná "na husto"(také to tak letos mám). Až na jaře pak odstraníte, které budou suché.  Lída
Malinové hornokrajské, 19.9.2021
Mám ho ráda, škoda, že brzy moučnatí. Mívali jsme ho na zahrádce, když jsem byla malá, tak jsem ho chtěla znovu. Napoprvé mi místo hornokrajského poslali holovouský, teď mám dvouletý nový stromek, tak snad to konečně bude on, podle růstu to na něj... celý příspěvek >
Pestovani jednouplodicích jahod, 18.9.2021
Pokud mají pořádně zakořenit, tak květy a plody odstraňte. Před zimou dejte mezi řádky kompost (nemáte-li, tak aspoň třeba posekanou trávu), zem pak nepromrzne tak rychle a sazeničkám dodá živiny.   Lída
Co před vchod do domu, aby nebylo bahno?, 18.9.2021
Ale to pořád máte jen krycí vrstvu. Pokud se vám tam dělá bláto, tak pořádně nevsakuje voda. Takže zeminu vybrat, dát hrubý štěrk, jemnější písek, netkanou textilii kvůli prorůstání plevele a až pak nějakou krycí vrstvu. Ale spíš bych volila... celý příspěvek >
Určení jablka, 17.9.2021
Ještě mne s tím žíháním napadlo Wealthy, ale to je spíš tak 40 let zpátky (on ten čas hrozně letí), ale to by teď asi už hodně padalo, to strupovitostí netrpí, dužinu má bílou, místy až narůžovělou a když ho ještě soused měl, tak vždycky bylo moc... celý příspěvek >
Určení jablka, 16.9.2021 Obsahuje fotku
P z P, jen tak pro zajímavost jsem koukla na obrázky na netu a to vaše mi připadá jako tohle na fotce. Dle údajů sklizeň září, vvydrží do prosince, velká jablka - pokud by to odpovídalo, tak mrkněte na Peasgoodovo. Byla by to náhoda, ale co... celý příspěvek >
Výber dvoch jabloní pre začiatočníka, 16.9.2021
zimní bych nejspíš volila Rajku nebo Rubinolu, obě jsou dobré, pěkně plodí, nenáročné a jsou to rezistenty.                               Lída
Ostrovy odumretej trávy, 15.9.2021
Mrkněte tady na vlákno "plíseň v trávníku - plíseň sněžná nebo kornatka"
Co mně to vyrostlo?, 12.9.2021
Připadá mi to jako jahodový špenát.           Lída
Krásenky málo kvetou, 11.9.2021
Výživa. Sestra má asi v půdě hodně dusíku. Kvetení podporuje fosfor.     Lída       
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika