Příspěvky uživatele - 244.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fazole a mráz, 23.9.2022 Obsahuje fotku
První rok jsem zkoušela pnoucí barevné fazole-vyrostly vysoko, ale jen pár lusků dozrálo, ostatní jsou takovéhle.Nevím tedˇ,jestli je musím sklidit, nebo můžu počkat do mrazíků... potřebovala bych poradit.
Špenát neroste, 3.8.2019
Vzešel, vyrostl tak jak je na obrázku a je stále stejný-dva centimetry.Neroste už týden.
Špenát neroste, 3.8.2019 Obsahuje fotku
Po sklizni česneku jsem nasela špenát, je to už 14 dní.Bylo teplo, déštˇ,všechno z zahradě roste, ale špenát má max.2cm.Dá se s tím něco dělat?
Zmrazování fenyklu, 6.10.2018 Obsahuje fotku
Nemáte někdo zkušenost se zmrazováním fenyklu?Letos jsem ho nasela, natˇ je vysoká, je jí dost, ale bulvy nic moc..tak uvažuju že jimrazím jako kopr
Nemocná divizna, 27.5.2018
tak bohužel-vzala jsem si i lupu, ale kromě mravenců jsem žádné tvory neobjevila.Ani housenky, takže jsem tam kde předtím
Rozmarýn v zimě, 6.3.2018
Dost podobně to měli sousedé-kdosi mi to vysvětloval tím, že uschnul, protože měl málo vláhy.No, nezalévali ho nikdy, ale pokud byla zima skoro bez srážek, je to možné... Taky ho v zimě musím zalévat dost často.
Rozmarýn v zimě, 3.3.2018 Obsahuje fotku
Tohle mě v v zimě dokázalo překvapit-rozmarýn ve sklepě přezimuje
Neznáte ji?, 17.10.2017
no vidíte, já zrovna ne
Neznáte ji?, 16.10.2017 Obsahuje fotku
tak tohle jsem dnes našla ve smíšeném lese a i když jsem prolistovala celý houbový atlas, nenašla jsem ji.znáte ji někdo?
Neznámé ovoce, 5.10.2017 Obsahuje fotku
V Bulharsku nám rostl u hotelu tenhle strom, nevíte někdo co to je?
A opět neznámá rostlina, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Od sousedů jsem si vyptala rostlinu, která jim několik let roste na zahrádce.Nevím ale její jméno.Znáte ji někdo?
Mráz, 20.4.2017
Snad to bude mít nějaký efekt... mě by zajímaly zase keře rybízu-jestli je rozdíl když jsou či nejsou odkvetlé.Byl tu názor že po odkvětu jsou odolnější-nevím.
Poznáte rostlinku?, 15.6.2016 Obsahuje fotku
Dostala jsem tyto rostlinky, ale nevím jak se jmenují, poradíte?
Zelenina na závěsné síti, 10.3.2016 Obsahuje fotku
Už několik let pěstuji okurky na závěsné síti.Pro letošní rok jsem se rozhodla okurky vynechat, ale sítˇ chci využít.Napadla mě samozžejmě fazole, ale co třeba cukety, hokkaido? Máte někdo radu, zkušenost?
Poznáte tuto dýni?, 29.9.2015 Obsahuje fotku
Dnes jsem dostala tuto dýni, s tím že je to dýně kanadská.Na netu jsem žádnou zmínku o kanadské dýni nenašla, naopak na trhu mě prodejce a údajně i pěstitel dýní varoval, že tento druh je nejedlý a dokonce zdraví nebezpečný.Tak nevím co s ní..
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika