Příspěvky uživatele - 180.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ploštice Pozemka obecná? likvidace z pozemku, 2.11.2018
Dobrý den, nechci likvidovat okolní hmyz, který může být velmi prospěšný. Zahrada - pozemek byl dlouho neudržovaný, až do letošního roku. Ale invaze je invaze. To by nikdo z předešlých odpovídajících nechtěl zažít ve svém obydlí a okolí. Bohužel to... celý příspěvek >
Ploštice Pozemka obecná? likvidace z pozemku, 3.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji vám za komentář. Přemýšleli jsme s manželem posypat pozemek komplet vápnem po posekání trávy nebo nějakým přípravkem na ploštice, ale nevíme jaký, který by byl dlouhotrvajícní. Nebo snad nechat přeorat pozemek komplet? Moc děkuji za... celý příspěvek >
Ploštice Pozemka obecná? likvidace z pozemku, 3.10.2018
No tak každý to má jinak nastavené... Myslela jsem, že jsem ve fóru škůdci a jak pomoci od škůdců a ploštice mi přijdou jako obtěžující lezoucí hmyz. A když je nechci mít uvnitř tak musím začít venku a že jich tam je... Určitě bude i šetrný způsob... celý příspěvek >
Ploštice Pozemka obecná? likvidace z pozemku, 3.10.2018
Nezlobte se, ale venku nejsou jen 3 kusy... Ale úplná invaze.. A to by vás také začalo obtěžovat, kdybyste je pak našel třeba v autě nebo doma v dětském oblečení. Už by vás to štvalo. A jestli ne, tak mě teda určitě... Nebudu žít s brouky... Děkuji... celý příspěvek >
Ploštice Pozemka obecná? likvidace z pozemku, 3.10.2018
Hašené vápno. A měla jsem radost, že z podvozku zmizly. Ale radost brzy pominula, jelikož jsem pozemky obecné objevila ve wc budce a v dřevě, které máme na spálení, které chceme co nevidět spálit. Nevím co je může zlikvidovat z pozemku. Jestli nějaký... celý příspěvek >
Ploštice Pozemka obecná? likvidace z pozemku, 3.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupili jsme s manželem pozemek. Pozemek byl celkem neudržovaný a zarostlý travinou, bylo zde mnoho mravenčích hnízd. Mravenci brzy pochopili, že se mají přestěhovat. Na pozemku bylo cca 500 hnízd. Ale o to by ani nešlo. Na pozemek jsme si... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika