Příspěvky uživatele - 36.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas z jablek, 23.9.2018 Obsahuje fotku
Tak jsem se konečně přinutil, nebo byl přinucen, ke zpracování jádrovin. Nebýt té obrovské nadúrody a příslibu pomoci tak bych do toho nešel a nechal to zhnít, nebo bych v obci vyvěsil plakát ať si to někdo setřepe a odveze. * Asi jsem to... celý příspěvek >
Jofela, 22.9.2018
Když jsem obnovoval sad, byl jsem mladý a velmi nedočkavý a tak... Sázel jsem vše v rozestupu cca 3-3,5m. S tím, že až se to v budoucnu rozroste, tak každý druhý strom v řadě skácím. Někde jsem to udělal, ale většinou ne a tak vznikla... celý příspěvek >
Durancie, 22.9.2018
Nechci polemizovat protože jsem o tom nikdy neuvažoval a nezkoumal to. A o duranciích jsem si dlouho myslel, že je to jen v nějakém nářečí označení švestky... * Jo, pecka vůni nevydává tomu rozumím. Ale co jak se rozlouskne, co její... celý příspěvek >
Durancie, 22.9.2018
To je dobrý nápad k vylepšení některých slivovic. Mě ještě napadlo využití těch jader v likérnictví. (Teď se určitě o některé "příznivce" amygdalinu, ethylkarbamátu apod. pokouší infarkt). Rafael. P.S. ta hniloba durancií je v mých očích... celý příspěvek >
Durancie, 22.9.2018
Pro mě to je taky nová informace. Vůbec jsem netušil, že kostky z nějakého ovoce mohou v kotli varem popraskat. Rafael.
Durancie, 21.9.2018
Nevím jestli jsem to tady někde už psal, když jo tak se omlouvám. Ptal jsem se Martina Žufánka, jednoho z majitelů lihovaru s vlastními sady, proč zlikvidovali durancie. Dle jejích názoru, přesná citace - "Protože to jsou stromy blbci. Jiné... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika