Příspěvky uživatele - 210.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vše o konzervaci uzených výrobků pomocí vakuování, 4.11.2018
Moc děkuji za cenné informace Miloslav
Vše o konzervaci uzených výrobků pomocí vakuování, 3.11.2018
vyslouzil, moc děkuji za příspěvek. uff, jsem v rozpacích... Tak že všechno špatně, asi... :(No, udil jsem v rozmezí 65 - 70°C nějakých 6 hodin a nějaké drobné. Nechal jsem vychladit přirozenou cestou. 4 den po uzení a osychání ve větrané místnosti... celý příspěvek >
Vše o konzervaci uzených výrobků pomocí vakuování, 1.11.2018
Pardon, souhlasím, vakuování není konzervovaní. Vlastně jsem to tak ani říct nechtěl. Rád bych věděl o kolik prodloužím životnost vakuováním. Díky za upozornění. Miloslav
Vše o konzervaci uzených výrobků pomocí vakuování, 31.10.2018
Zdravím všechny uzenáře. Rád bych otevřel debatu o konzervaci uzenářských výrobků jako je maso nebo klobásy po vyuzení pomocí vakuovací technologie. Byl bych rád za každou informaci ohledně technologie vakuování uzeniny uzené za tepla, ale i za... celý příspěvek >
Který filtr je lepší?, 22.9.2018
Máte prosím někdo zkušenosti s tlakovým filtrem pro jezírko. objem mého jezírka je 10m3 a uvažuji o talkovém filtru, který by měl být údajně lepší na čištění. Jeho objem je ale docela nízký, nevadí to? Říkám si, že to pořád lepší než ta moje aktuální... celý příspěvek >
Wolf-garten Expert 92.160 H, 2.6.2014
Zdravím všechny Experťáky, mám zkušenost s pneu na tento traktor. Ta zadní stojí u MTF 2.350,- Kč. Ptal jsem se i u prodejce pneu a tam to bylo ještě "lepší"  3.000,- Kč. No za tu cenu jsou dvě dobré pneu na běžný auťák.  Máte někdo typ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika