Příspěvky uživatele - 198.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak rozložit rostliny ve skleníku?, 6.4.2022
Zdravím. přečetla jsem hodně diskuzí a rad a stejně nevím. Budeme mít skleník (polykarbonát) 2,5 x 4 m, orientace S-J, na nezastíněném prostranství, hlavní dveře ze S, ale je možnost i průchozí. Cílem je pěstovat hlavně rajčata a papriky, možná... celý příspěvek >
Copak se to děje s mojí břízou?, 19.9.2018
Lído, kontejner byl obří, strom nesli tři chlapy a měli do dělat. Mám někde foto, jak jsme i s mámou v tom obr květináři obě :-)c V zahradnictví nás upozorňovali, že bal nemáme drobit, poněvadž břízy nemají rády oschlé kořeny. Sice je to nezmar, ale... celý příspěvek >
Copak se to děje s mojí břízou?, 18.9.2018 Obsahuje fotku
prosím o radu, v neděli jsme zasadily s mamkou z kontejneru břízu, trojkmen, cca 3 m vysoký, z ověřeného zahradnictví. Zalitá, v kvalitní půdě, smíchané s kompostem, kořeny neporušené, prostě má první, poslední. Zalévala jsem v neděli, dneska ráno,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika