Příspěvky uživatele - 103.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak postupovat, když je koruna už založená?, 3.6.2008
Moc děkuji. Vyrobila jsem si skleníčky z petlahví a zatím to vypadá, že se výhony drží, tak uvidíme...
zásilková zahradnictví, 29.5.2008
Pěkný den. Výše jsem četla dobré reference na Sieberz, já ale musím říct: Nikdy více. Předražené rostliny přišly pozdě, takže se nyní jen těžko uchycují a kdo ví, začnou-li například jahody vůbec nakvétat. Bacopa - naprosto žalostná - žluté suché... celý příspěvek >
Jak postupovat, když je koruna už založená?, 29.5.2008
Moc děkuji za odpověď. Bohužel jsem ale úplně úplný laik, tak jen ještě poprosím o upřesnění - ze země zdá se něco vyráží, takže bych měla tyhle výhony oddělit a řízkovat? A pokud jde o bambus, myslíte dát mu vyšší oporu a k té navázat některý z... celý příspěvek >
Jak postupovat, když je koruna už založená?, 28.5.2008
Pěkný den. Objednala jsem si hořcový stromek bohužel přes internet a dorazil cca 40 cm dlouhý, nijak pěkně vytvarovaný. Vršek už má zastřižený a tvoří malou a dost těsnou korunu. Chtěla bych ale stromek vyšší, s větší korunou, poroste tedy stále i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika