Příspěvky uživatele - 60.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umístění palírny, 13.1.2019
Děkuji Rafaelovi za objasnění. Vaše příspěvky jsou vždy velmi přínosné a hlavně, k věci...
Umístění palírny, 12.1.2019
Děkuji za reakci.Váše rada je opravdu velice přínosná a užitečná...
Umístění palírny, 12.1.2019
Dobrý den pánove, Řeším otázku kam umístit malý destilační aparátek po dědovi (vařák 50l) Chtěl bych to vše dát do sklepa.Co si o tom myslíte z hlediska bezpečnosti? Jsem začatečník, tak nevím zda se při palení netvoří nějaké výbušné... celý příspěvek >
Domácí pálenice, 17.9.2018
OK, děkuji za objasnění. Jsem zase o trochu chytřejší...
Domácí pálenice, 15.9.2018
Jakým způsobem zde tedy odstraním metyl? Většina palenic mě třeba strojů trubici k chladiči{stoupající} metyl je těžší tudíž tam nevyleze popr mají tu odpkalovaci nádobu na metyl.zde není ale ani jedna možnost...
Domácí pálenice, 15.9.2018
Děkuji za názor, Mě osobně se taky líbí, co je škoda, je to ze nemá míchání, ale to by mohlo nahradit měděné síto na dně. Tím by se problém s mícháním vyřešil. Co mě zaráží je to, že tam není sběrná nádoba na metyl.Co si o tom myslíte? Můžete mi... celý příspěvek >
Domácí pálenice, 14.9.2018
Dobrý den pánové, Prosím o radu nějaké fundované paliče co si myslí o destilační soupravě Copper Inox ECO 50 l, zda to má cenu kupovat... Děkuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika