Příspěvky uživatele - 44.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chodbičky na povrchu půdy, 21.9.2018
Za nepříjemnou zprávu pisatelce H. děkuji. Zatím jsem žádné škody nezaznamenal a v našem prostředí je tento škůdce dosud neznámý.  Hora.
Chodbičky na povrchu půdy, 9.9.2018 Obsahuje fotku
Pozná někdo původ chodbiček těsně pod povrchem záhonu čerstvě zasetý svazenkou? Záhon je urovnaný po sklizni brambor.   Hora.
Odstranění tažné větve roubu, 7.5.2018 Obsahuje fotku
Nepodařilo se mi odeslat 5 snímků mého postupu při přeměně stromu. Odešel pouze poslední a to ještě v nesprávné poloze.  Napravím to alespoń 1.snímkem.  Hora.
Odstranění tažné větve roubu, 7.5.2018 Obsahuje fotku
Něco podobného jsem začal provádět před léty a akce ještě neskončila. Z příliš rozložité koruny Jonagoldu vyrazil vlk, který se stal terminálem stromu. Postranní silné větve jsem nakonec ještě přerouboval Rubinolou a letos zaplodí. Jak je vidět, tak... celý příspěvek >
Plodné dřevo Rajka a Aneta, 7.3.2018 Obsahuje fotku
Rajka na naší zahradě roste bujně a vzpřímeně. Letorosty ponechávám dlouhé, zkracuju jen minimálně a vyvazuju je mírně do stran. Plodí na dvouletém dřevě.Spolu s Topazem, Rubinolou a Goldstarem patří, co se týče růstu a tvarování na rozdíl od Angoldu... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 15.12.2017
   Pane Starší, pokud píjete kávu slazenou, zkuste ubrat nějakou tu kostku, možná že Vám pak bude při ochutnání Topazu tato odrůda připadat chuťově vyrovnaná, jinými slovy... celý příspěvek >
Choroby brambor, 17.9.2017 Obsahuje fotku
  Takto vypadá velké množství odrůdy DALI s pozemku, na kterém střídavě po roce pěstuju brambory a zeleninu s předplodinou řepky s hořčicí, kterou před zimou zarývám. Je možné, že opakované zelené hnojení má po čase negativní vliv na kvalitu... celý příspěvek >
Jaká je Rajka, 21.10.2016 Obsahuje fotku
Letošní Rajka, částečně naroubovaná na Ametystu, podnož MM 106. Severozápadní část Českého středohoří 350m/n.m.  Hora.
Topaz nepřekonaný, 8.2.2016
   Topaz jsem vykopal po této sklizni a opodál vysadil Goldstar na MM106 od kterého si slibuji, že si udrží svou chuť v našem špatném sklepě o něco déle než Topaz. Omlouvám se za částečně nesprávně odeslané snímky. Ritschek33.
Topaz nepřekonaný, 7.2.2016 Obsahuje fotku
S touto úrodou Topaz končil.
Topaz nepřekonaný, 7.2.2016 Obsahuje fotku
Konec Topazu.
Topaz nepřekonaný, 7.2.2016 Obsahuje fotku
   Topaz na MM106 zakoupený začátkem devadesátých let plodil spolehlivě i s ošetřovanou krčkovou hnilobou(?) do roku 2013. Z jeho roubů jsem vypěstoval 4 zákrsky na JOH-A a touto odrůdou přeroubovávám postupně i starší Jonagold, který s... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika