Příspěvky uživatele - 250.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 15.9.2018
Paráda! S tým Golden del. ste teda prekvapili.  A všetky odrody Vám dozrievajú do očakávanej chute? 
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 7.9.2018
Našla som tento Váš príspevok až s väčším časovým odstupom, ale veľmi ste ma potešili, že s úspechom pestujete pod Tatrami. My s manželom zakladáme tu pod Tatrami malý sad, tak všetky dobré skúsenosti potešia.  A ako sa Vám darilo tento... celý příspěvek >
Matčino, 7.9.2018
Pán Fídla, píšete "výborná odrůda do vyšších, ale ne vyloženě drsných poloh, na výslunná stanoviště.." Ja silno uvažujem zasadiť jedno Matkino na A2 u nás pod Tatrami, nadm. výška 700 m n.m. dosť ílovítá pôda. V zime mráz do -25, ale inak na... celý příspěvek >
Jaká je Rajka, 7.9.2018
Hm... Malé plody spomínajú viacerí, vyzerá to na reakciu na sucho... Ale celkovo ste s pestovaním na A2 spokojný? Alebo keby ste sa mali rozhodovať znova zvolili by ste iný podpník?  Ja mám možnosť mať Rajku buď na MM106 lebo A2, zatiaľ... celý příspěvek >
Jaká je Rajka, 6.9.2018
Pěstujete někdo Rajku na A2? ------------ Dobrý deň, p. Mikeš, ja si chcem kúpiť Rajku na A2. U nás pod Tatrami, sa to javí najlepšie riešenie. Máte s týmto podpníkom na Rajke nejaké skúsenosti? M.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika