Příspěvky uživatele - 2.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Měření hladiny alkoholu ve sladkém alkoholu, 6.9.2018 Obsahuje fotku
Už jsem to tady možná kdysi psal, tak se když tak omlouvám. Porovnání metod měření alkoholu v sladkých roztocích je např. tady. * Kdysi jsem si hrál, tak jsem dělal destilační zkoušky z reprezentativního vzorku kvasu anebo využil principu... celý příspěvek >
Kvas z jablek, 5.9.2018
Zapomněl jsem ještě napsat, že jsem jako zdokonalení a zvýšení výlisnosti použil v koši taková falešná dna. Vypálil, nebo lépe napsáno, vytavil jsem je autogenem z nerez plechu. A díky tomu, tepelnému pnutí, se ten plech zdeformoval, vypoukl, do... celý příspěvek >
Kvas z jablek, 5.9.2018
Dík za psaní p.Vysloužile. Poučil jsem se. Ale můj problém s výlisky a manipulaci s nimi - největší dřina pro mě to neřeší. Zkoušel jsem taky různé plátna, pytloviny, třeba i pytlíky do lisů na vosk, zkrátka vše možné. A pokud něco vydrželo,... celý příspěvek >
Teoretický výnos, 5.9.2018
Je to teoreticky velmi jednoduché. Ale prakticky už moc ne. 1°Bx = 1kg cukru ve 100l roztoku. Z 1kg cukru vznikne prakticky 0,5l lihu nebo 1l 50%. Ale jak psal p.Vysloužil tak kvas obsahuje spoustu balastu. Pecek, slupek, dužnin, jádřinců... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika