Příspěvky uživatele - 53.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas z jablek, 31.8.2018
Děkuji za odpověď. Takže stejný princip jako hydrolis. Jsem to v reálu nikdy neviděl, tak jsem byl k těm systémům trochu nedůvěřivý. Ale jak píšete o té výtěžnosti, množství moštu tak je to srovnatelné s klasikou. Jen asi tu dřinu s výlisky to... celý příspěvek >
Kvas z cca 20kg broskví, 31.8.2018
Dělal jsem i destilát z aroniového vína, ale větší rozdíly oproti klasickému kvasu jsem nezaznamenal. Jen ten, že ty aronie se špatně lisují. Jsou moc tvrdé, tak se musí nechat dost nakvasit. Ale stejně mi přijde ta práce s nimi včetně sběru... celý příspěvek >
Kvas z jablek, 31.8.2018
Pane Vysloužile, můžete prosím napsat něco víc o tom pneumatickém lisu? Já mám svépomocně vyrobený 100l klasický vinářský laťkový nahoře s trapézovým šroubem, ten tudiž neprochází košem, a dole ruční hydraulický zvedák.Ale ten jsem skoro nikdy... celý příspěvek >
Aronie, 30.8.2018
Jen takový dotaz na vaše názory. Samozřejmě vím, že veškerou sterilizaci, tepelným zpracováním atd., se hodně až většina vitamínů zničí nebo se jejích obsah značně sníží. A taky i oxidaci. Proto preferuji vína nebo ještě lépe nakládaní takových... celý příspěvek >
Kvas z cca 20kg broskví, 30.8.2018
Proč po vykvašení cedit? Podle mého názoru je to zbytečná ztráta lihu, aromatu a chuťových látek. Ale po pravdě napsáno destilát z aronii, ani průtahový po maceraci plodů po výrobě likéru, mě nijak neoslovil. Ale likér ano, ten byl velmi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika