Příspěvky uživatele - 168.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutnutí listů nektarinky, kde je problém?, 25.7.2019
Troufám si říct, že stromy jsou zachráněny. Mají aktuálně husté pěkně zelené listy a hodně dlouhé přírůsty. Také docela dost plodů, z nichž některé jsou menší, ale část je i pěkně velkých. Dostávají pravidelnou zálivku, aby se udržely. Chutnají... celý příspěvek >
Mšice na švestkách a rynglích postřik, 17.6.2019
Kdo nechce svou úrodu otravovat chemickými postřiky, doporučuji zadusit mšice směsí oleje rozpuštěného ve vodě.  Na 1 litr vody jsem dal 2 polévkové lžíce oleje - samozřejmě rostlinného používaného v kuchyni. K tomu větší kapku jaru. Stříkat... celý příspěvek >
Žloutnutí listů nektarinky, kde je problém?, 13.6.2019 Obsahuje fotku
Ještě broskev. Pohnojeno síranem železnatým, pravidelně zaléváno a na obkopaném okolí kmenu mulč z posekané trávy. Skvěle drží vlhkost. I když byly stromy stříkány prototi kadeřavosti, listy se hodně kroutí.
Žloutnutí listů nektarinky, kde je problém?, 13.6.2019 Obsahuje fotku
Aktuálně je stav lepší.
Žloutnutí listů nektarinky, kde je problém?, 23.5.2019
Tak jsem kolem těch stromů obryl zem a zapracoval uleželý kompost. Byl jsem koupit zelenou skalici a nastříkal na listy. Jen by mě zajímalo, jak často aplikovat. Na netu jsem tuto informaci nedohledal. Přidat i do zálivky? Díky
Žloutnutí listů nektarinky, kde je problém?, 22.5.2019 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek
Žloutnutí listů nektarinky, kde je problém?, 22.5.2019 Obsahuje fotku
Prosím o radu, jak zlepšit kondici stromků nektarinek - viz foto. Děkuji.
Rubinola - řezat či nechat být?, 31.3.2019
Moc dekuji za odpoved. Prave proto jsem vznesla dotaz, protoze si jsem jista, ze do optima je jeste kus cesty. S prvnim doporucenim souhlasim, jen mi to prislo divne odstranit vse nahoru rostouci, myslela jsem, jestli rezem na prevod nesrovnam... celý příspěvek >
Řez meruňky, 22.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, také bych se chtěla zeptat na řez meruňky. Asi před 3 lety jsem koupila dvě Leskory na St.Julien. Každá v jiné zahradě. Snažila jsem je řezat stejně, ale zatímco jedna je krásně rostlá, tato se mi nějak vymkla z rukou. Můžete... celý příspěvek >
Domácí pálenice, 4.12.2018
Taky uvažuju, jestli se pustit do dvoupláště, nebo něco takovéhoto s vějířem na napařování knedlíků + koš z nerez tkaniny. Mohu se zeptat jakou velikost ok by měla mít ta nerez-měděná tkanina aby zase naopak přílš nebránila v prostupu par? A ten... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 15.9.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den,  zakládala jsem tento dotaz, tak se znovu ozývám. Ještě jednou díky, snažila jsem se vzít z Vašich rad co nejvíce. Nevím, jestli jsem vše udělala správně, ale v červenci jsem nové přírustky zastřihla na cca 1/3, ale do dneška mi... celý příspěvek >
Avokádo a jeho pěstování, 26.8.2018
Já taky tak. Než abych se patlal s napichávání na párátka a obměňováním vody, hlídání hladiny a podobné opičárny - ve volné přírodě to taky nikdo nenapichuje - dal jsem semeno přímo do substrátu a udržoval jej vlhký asi 2 měsíce. Navíc je to... celý příspěvek >
Avokádo a jeho pěstování, 10.6.2018
Děkuji za radu. Je tam nějaký univerzální substrát. Zkusím mu tedy přilepšit. Ale jinak souhlas, v americe to roste jako plevel a tady se to snažíme pěstovat jako pokojovku. Ale dělám to jen pro zábavu, nic od toho nečekám. Jako že by začalo plodit a... celý příspěvek >
Pila hecht, 10.6.2018
Já jsem s Hechtem velice spokojený. Mám starou Hecht 44 (obdoba novější 45), kterou jsem koupil v nějaké akci za cca 1850 kč. Na takové to domácí šmidlání super kus. Co ta už se nařezala dřeva na každou zimu. Zaplatila se už tisíckrát. A šlape... celý příspěvek >
Pila hecht, 10.6.2018
Přesně tak. Kupuji do pily benzín pouze na Benzině. Žádný pochybný šmejd. Mám vyzkoušeno, že čerstvý benzín krásně chytá napoprve. Se starým se startuje hůř. Proto si míchám akorát tolik co stihnu vypálit. Rozhodně ne celý kanistr do zásoby.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika