Příspěvky uživatele - 117.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinná réva do vyšších poloh, 25.10.2021
A ten muškát, aby som nezabudol, tak ten vám udre do nosa a dochuťových buniek, či sa v hrozne vyznáte alebo nie... overené na návštevách z mestských panelákov
Vinná réva do vyšších poloh, 25.10.2021
Kúpil som ju ako Perlu zo Zali, rodí a rastie ako Perla zo Zali. Navyše je odolná voči tunajšiemu mrazu, čo je charakteristické pre Perlu a chutí stále rovnako po muškáte tak ako ju literatúra popisuje... V 700 mnm máme aj iné odrody...... celý příspěvek >
Vinná réva do vyšších poloh, 18.10.2021
Rád by som pochválil odrodu Perla zo Zali, ktorú máme už tretí rok rodiacu na severnej Orave, 700 mnm. Mrazu odolná (vraj - 21 C) funguje bez postrekov, jej lahodná muškátová chuť tu nemá konkurenciu, pestujeme v chránenej polohe pred domom, kde má... celý příspěvek >
Suchá fermentácia skorého hrozna v kontajneroch, 4.9.2020
Chcel by som vedieť Váš názor na uskladnenie skorého hrozna po zbere do uzavretých kontajnerov na stopkách bez lisovania. Popri tom, že začne pomalá fermentácia, je podĺa Vás pravdepodobné, že pri zvýšení CO2 sa do (napr.) týždňa zvýši aj... celý příspěvek >
Svätomartinské víno, 7.2.2020
Tak to má mám naozaj radosť, že sa spoločne môžeme rozpamätávať na staré sorty a tradičné postupy. V staršej literatúre sa píše, že podobné voňavé zážitky môžeme očakávať aj u iných dobre vyzretých veltlínov.  Keď som prvý krát z malého... celý příspěvek >
Svätomartinské víno, 6.2.2020
Ak by ste zasíril viac, tá nádherná farba by zmizla. Môžete potrvdiť aj medovú vôňu ak ste málo dosládzali?
Svätomartinské víno, 26.8.2019
Tak sme cez uplynulý víkend na Hlohovecku už založili Svätomartinské. Zmeska tento rok pozostávala z Mullera a najmä Veltlína červeného ranného, a musíme priznať aj máličko Irašaja. Aj keď sme to tento rok troška podtrhli, a osi a sršne sa moc... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 6.8.2019
Ďakujem za radu, tak dnes dám len Cantus so zmáčadlom a potom sa už len budem pozerať ako to s tým hroznom celé dopadne
Co vaše réva 2019?, 6.8.2019
Po dlhom suchu má o dva dni poriadne liať. Bobule sú menšie ale už mäknú, asi po praskajú. Chcel by som sa vyhnúť na záver úspešného roka chorobám, najmä botritíde (asi Cantus) a použiť aj síru, kvôli krátkej ochrannej dobe. Myslíte, že je hodné... celý příspěvek >
Bratrancove trnkové víno, 19.7.2019
oprava, ide samozrejme o prokyany, kondezované taníny a ešte dodám, že pridávaním vody sa máme dobrať asi na úroveň vraj pH 4 až 4,5 optimálne pre etanolové kvasenie... treba vyskúšať ;)
Bratrancove trnkové víno, 19.7.2019
Správne, takže ono "Portské" by sme mali vyrobiť a) degradáciou zmrazením, vrátane vyšších cukrov, tieto sú potom konzumovateĺné pre kvasinky, b) minimálnym prídavkom vody, tým že pri ríbezliach, trnke, jošte, brusinke... zvyžujeme pH (znižujeme... celý příspěvek >
Bratrancove trnkové víno, 19.7.2019
Ešte doplním - napríklad na internete nájdete v článku od Katy Hetenyi - Role of pH-regulation in lactic acid fermentation, že ideálne pH pre miečne kvasenie je pH= 6,8 až 7, to znamená neutrálne.
Bratrancove trnkové víno, 18.7.2019
Vďaka za reakciu... zápalové inhibítory boli skutočne identifkované na povrchu semienok napr. brusiniek, Acidita, kyslosť roztoku určje charakter, smerovanie a aj výťažnosť fermentácie aj u nealkoholových procesov, Na bratrancovom... celý příspěvek >
Bratrancove trnkové víno, 18.7.2019
Z bratrancovho originálneho postupu som sa poučil v niektorých vlastných prístupoch - triesloviny a taníny obsahujúce zložky, obecne chuťovo aromatické výrazné ovocie (trnka, čierna ríbezľa, jošta...) dávam pred ďalším spracovaním do mrazáku, a... celý příspěvek >
Bratrancove trnkové víno, 17.7.2019
Na internete nájdete určite mnoho receptov na prípravu skvelých ovocných vín,  ja mám ale pre Vás jeden z dielne absolútneho amatéra, ktorému sa pošťastilo vytvoriť ovocné víno nevídanej kvality. Začalo to jedného daždivého dňa v decembri na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika