Příspěvky uživatele - 64.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co naroubovat na Pavlovičku, 14.9.2009
Je to strom podobný trnce plody jsou menší kulaté, průměr cca2cm, modré, chuť sladko-natrpklá. Na střední Moravě to roste všude možně. Kdysi jsem si vzal domu pár odkopků. 5 let nic až letos zarodilo 5 vzrostlejších stromků, tak to chci přeroubovat.
Sklizeň meruněk, 28.7.2009 Obsahuje fotku
Ano, tento rok to hnije přímo na stromech. Vyjímkou byla tato jediná meruňka, kterou jsem česal 27. června. Podluží (Moravské slovácko), 160 m.n.m, lehká půda koryta řeky moravy, písčito hlinitá, průměrný roční úhrn srážek je 585 mm.
Řešení pro větší jezírko, 25.6.2009
Asi hloupá otázka, co je vortex? A můžete zmínit něco o bio-mechanické filtraci? Jaké chcete použít čerpadlo? Já uvažuji o čerpadle s výkonem 15-16m3/hod (budu mít podobné provedení jezírka). Výrobců  je několik, ceny různé. Při takovém výkonu (a... celý příspěvek >
Řešení pro větší jezírko, 23.6.2009
Dobrý den, chci založit větší koupací jezírko (cca 100 kubíků). Koukal jsem na různé filtry a čerpadla a většina je pro objemově menší jezírka. Budu mít vlastně jezírka 2. Jedno velké (viz. výše), potůček do malého spodního (přečerpávacího).... celý příspěvek >
Kolik cukru?, 12.6.2009
tak jestli dosahujete takove cukernatosti u tresni tak to Vam gratuluji. Ja mam od 11,5 do maximalne 14. Mereno CZ mostomerem 0-20.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 6.5.2009 Obsahuje fotku
Jestli chcete ušetřit a nejedná se o opravdovou stavbu, třeba jen o krb někde u Vaší chatičky - udělejte to jako já. Vše vlastníma rukama a začněte zakoupením širšího roštu na grilování, ze kterého se odvíjí veškeré rozměry. Základ jsem udělal ze... celý příspěvek >
Zahradni pumpa Lila, 6.5.2009
Dobrý den, hledám na internetu náhradní díly na zahradní pumpu, ale nemohu najít žádný odkaz. Četl jsem Váš příspěvek o výměně těsnění a tak mi můžete možná poradit. Potřebuji vyměnit zničené těsnění na koši a přepouštěcí koženou manžetu. Dají se... celý příspěvek >
Vidiový řetěz na motorovku, 27.4.2009
Prosím poraďte, sháním vidiový řetěz na motorovou pilu, chystáme se podřezávat starý dům motorovkou, ale tento doporučovaný řetěz nemůžeme nikde sehnat... děkuji moc za každou radu... Jana
Stavba udírny s grilem svépomocí, 24.4.2009
Přesně tak, ale nápad přišel již dřív. Vše jsem řešil přes SketchUp, je to fakt super program. Když jsme koupili dům, tak jako nouzouvka posloužili vysloužilá stará kachlová kamna s pláty nahoře jako gril, topilo se vpravo dole a vlevo nahoře jsem... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 23.4.2009
Ahoj, nasosal jsem spoustu inspirace, dík moc! Program, ve kterém Karlos udělal model se jmenuje Google Sketchup a je volně přístupný na netu, včetně upgradů. Pokud zvolíte potažení konstrukce tapetou, např. cihla - tak ty rozměry jsou dané dle normy... celý příspěvek >
Montáž hydrauliky na malotraktor, 12.4.2009
Diky za radu, dírku jsem uz v nádrži mel, oleje tam bylo 3/4, po nastartovani začal po chvily olej zpeneny strikat prudem ven.
Montáž hydrauliky na malotraktor, 12.4.2009
Prosím o radu ohledně hydrauliky. Mám malotraktor domácí výroby, čerpadlo z T148. Zajímalo by mě zda nadrž na olej ma být vzduchotěsně uzavřena nebo musí byt odvzdušňovaná. Pri odvzdušnovani nefunguje system tak jak by mel, Pri zavreni odvzdusnovani... celý příspěvek >
Stenson 5200, 29.12.2008
Dobrý den, prosím o radu. Má někdo zkušenosti s motorovou pilou Stenson 5200? Zaujaly mě její technická data, ale nic mi tato značka neříká. Pokud někdo má nějaké zkušenosti s touto pilou, tak napiště. Děkuji Petr
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika