Příspěvky uživatele - 168.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz ve vegetačním období, 30.3.2023
Budete chránit stromy dalším postřikem Championu před mrazy v příštím týdnu nebo na květech zůstává nějaká ochrana z předchozího postřiku?
Záměna stromku ve školce, 21.8.2018 Obsahuje fotku
Mám celkem často smůlu na záměnu stromků při koupi, takže mi na zahradě roste něco jiného, než jsem původně chtěl. Nejdřív to byly broskvoně, potom meruňky a renklody, a naposledy znovu broskvoně. Chtěl jsem je rozšířit o Flamingo, ale někde se asi... celý příspěvek >
Zelená renklóda?, 21.8.2018 Obsahuje fotku
Díky všem za odpovědi. Udělal jsem ještě jednu fotku s rozřezanými plody a přiložil i jednu Althanovu r. pro porovnání velikosti. Ještě se vrátím k tomu mému prvnímu příspěvku. Pokud by to nebyla Zelená r., jak vyřešit opylení těchto dvou stromků?
Zelená renklóda?, 20.8.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, občas se mi stává, že mi na zahradě roste jiný stromek, než mi byl prodán. Před časem jsem si koupil Althanovu renklodu a k ní jako vzájemného opylovače Zelenou. Althanova by odpovídala, ale Zelená nezůstává zelená, ale podezřele se... celý příspěvek >
Zaschnutí špičky jedle, 26.8.2017
Neřešit, náhradný terminál si nejlépe zvolí stromek sám.Trpělivost.
Znáte prosím jméno plevele?, 8.6.2017 Obsahuje fotku
Na toto mi nezabírá Bofix, můžete mi prosím poradit s identifikací? Díky moc
Kdy sázet sazečku cibule? Úplný začátečník, 28.3.2017
My jsme se jen koukali. Cibuli nezobáme.
Z kterých stromů nedávat větve králíkům, 14.4.2014
Prosím, co se týká větviček, běžně z ovocných stromů, meruňky a broskve tedy nedávám. Co se týká ostatních stromů tak jasan - ty mladé i s listím milují a akáty jakbysmet. Nepamatuji si, že by některý uhynul. Okus králící potřebují a dávám i silnější... celý příspěvek >
Vedra, 14.4.2014
Dobrý den. Problém bysokých teplot je pro králíky pohromou. Určitě vodu a studenou, né někde ze sudu na zalévání, která má 25 stupňů a více! Orientace králíkárny k východu je ideální, jih a západ nedoporučuji vůbec. Tady slunce "pere" nejvíce a... celý příspěvek >
Napájení v zimě, 14.4.2014
Dobrý den. Prosím pěkně, když jdu ke králíků s úmyslem krmit, to už si vezmu kýbl teplé vody, v zimě samozřejmě o něco teplejší a nejdříve králíkům naleji vodu do čistých korýtek. Napojím všechny najednou a kotců mám cca 10. Pak si vezmu psa a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika