Příspěvky uživatele - 105.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plečka, 24.11.2019
Dobrý deň. Stále sa mi nepodarilo natrafiť na výrobcu plečiek kvalitnej a solídnej konštrukcie v okolí (SR, ČR). Nedávno som objavil ponuku ručných plečiek "Všerob 3P" od p. Valášeka zo Znojma. Máte s tým nástrojom niekto skúsenosti, prosím? Mám... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 2.11.2019
Já mám už niekoľko rokov rýle (špicaté) a vidly (kopacie aj kompostové) fiskars ergonomic (sivé, čierny gumový poťah na rúčke, cena cca 20-25€/ks). Ak sa na nich niečo pokazilo (dorezané pogumovanie na rúčke, vyhnuté zuby na kopacích vidlách, keď sa... celý příspěvek >
Orangered, 11.5.2019
Tento rok som nestihol postriekať proti moníliovej spále pred kvetom, striekal som až po odkvete Prolectusom. Orangered, možno preto, že bol nádherne obsypaný kvetmi to poriadne schytal, má takú nezdravú slabozelenú farbu listov, prakticky zastavil... celý příspěvek >
Bergarouge, 10.3.2019 Obsahuje fotku
Tretia.
Bergarouge, 10.3.2019 Obsahuje fotku
Teraz snad naozaj druha fotka.
Bergarouge, 10.3.2019
Druha fotka
Bergarouge, 10.3.2019 Obsahuje fotku
Pridávam fotky zo dňa 7.7. 2018. Hmotnosť 10 náhodne vybraných plodov bola 570 g. Trnavsko 145 mnm
Čím desinfikujete nářadí?, 3.3.2019
Ja som doteraz používal technický lieh, ale pocitovo mi vadila denaturačná prímes petroleja/benzínu, tak som sa rozhodol tento rok vyskúšať izopropylalkohol, ktorý, okrem toho, že je bez prímesí, sa dá kúpiť 99,8% (technický lieh len okolo 90-95%).... celý příspěvek >
Česnek 2018/2019, 3.3.2019
U mna zatial len 5cm, ale sadil som dost hlboko aj dost neskoro. Jesenné odrody sú samozrejme trochu popredu oproti jarným (Japo 2, Benátčan), hoci boli sadené naraz v polovici novembra. Trnavsko 145 mnm
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 16.2.2019
Súhlasím - radšej skôr ako neskoro, obzvlášť ak sa človek vie na záhradu dostať len cez víkend. Mám silné nutkanie využiť zajtrajšiu slnečnú bezveternú nedeľu na vykonanie postreku Kuprikolom. Áno je to trochu skoro, ale ak sa vyplní predpoveď, ďalší... celý příspěvek >
Stáří broskvoní, 12.1.2019
Mám aktuálne asi 6 ročnú výsadbu, ktorá je krásne vitálna vďaka kombinácii vhodného podpníka (GF677), spôsobu rezu (silný rez, ponechať len vybrané pravé rodivé výhony) a silnej prebierky plodov. Mám pôdu nevhodnú pre broskyne (ťažká zásaditá s... celý příspěvek >
Plečka, 18.8.2018
Zdravím, oživujem 10 rokov starú otázku. V predaji sú nejaké ručné plečky (tu na fóre je to označované ako Martínkova plečka), ale sú veľmi nekvalitné. Hrúbka stien použitých trubiek je veľmi malá, celkovo sú tie bežne predávané plečky vyrobené len... celý příspěvek >
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 11.8.2018
Dnes bol obraný plne vyzretý Cresthaven. O 2 týždne skôr ako normálne. Prakticky žiadne poškodenie hmyzom, žiadne nahnité plody. Pritom plody majú podobne slabé ochlpenie ako Suncrest, ktoré hmyzáci napádali intenzívne. Začínam sa priklánať k... celý příspěvek >
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 28.7.2018
Dnes som obral posledné plody RH (lahôdka), a skontroloval som aj SC. Opäť bolo niekoľko veľkých plodov padnutých na zemi a asi 15 som našiel ešte na strome napadnutých moníliou. Snažím sa dopátrať, prečo sa hmyzáci zamerali na SC a ne na RH, ktorý... celý příspěvek >
Toptaste, 28.7.2018
Veď času na dozretie, nabratie cukru má ešte dosť. Dobrou vlastnosťou tejto odrody je, že dobre drží aj zrelé plody na strome, ktoré ďalej naberajú cukor.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika