Příspěvky uživatele - 234.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Denár nebo Nathusiovo holubí, 21.8.2023
Denár je výborné a chutné jablko. Stromky Denáru by mali ovocné školky viac ponúkať do predaja.
Jarný strih marhule s extrémne dlhými konármi, 4.3.2023
Hnojíte tú marhulu nejakým hnojivom že vám tak silno rastie?
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 21.8.2021
Máte pekné plody na Wiliamsovej červenej pan Mičurin. Vidím že nemáte na listoch hrdzu hruškovú.. Akým postrekom a kedy postrekujete proti tejto chorobe? Mne všetky plody Konferencia zhodila práve kvôli hrdzi... celý příspěvek >
Stromky - jak daleko od sebe, 5.3.2021
Herman a Čačanská lepotica rastú bujnejšie ako Katinka ak sú zasadené na takej istej podnoži?
Jadroviny 2019, 15.12.2019
Seriál "3 jablká denne" - dnes odrody Lucy, Jonagored a Red Cap (na foto zľava). Americký RED CAP je považovaný za jeden z najkvalitnejších klonov odrody Red Delicious. Jeho tmavobordová farba je impozantná. Konzistencia a šťavnatosť žltkastej dužiny... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 28.10.2019
Je dokonané. 9 stromov vykopaných, 9 nových zasadených. Nováčikovia sú: Slivka Hanka, marhuľa Bergarouge, hrušky Amfora a Williamsova červená, jablone Goldrush, Lotos, Rozela, Jonathan a Rubinola. Inak - to záhradkárčenie je občas aj o fyzičke.... celý příspěvek >
Používáte insekticidy?, 29.6.2019
Verča: Bylinky nepestujem, v tomto Vám poradiť neviem. Čo sa týka roztočíka jahodníkového, u nás ho nemáme, jahody nepostrekujem vôbec. Ak tam už roztočíka máte, boj proti nemu je ťažký. Teraz už jahody ktoré dozrievajú nepostrekujte, po obratí... celý příspěvek >
Opad plodů Admirálu, 29.6.2019
Laco: 95 promile nie je veľa... Ale vážne: ten článok iba spomína najčastejšie príčiny nefyziologického opadu plodov. Nie sú v ňom nejaké prevratné informácie. O čo išlo konkrétne u Vás sa možno len domnievať. U nás bol máj tiež chladný a daždivý,... celý příspěvek >
Výchovný rez kôstkovín, 4.8.2018
Pierre: Jar je príliš široký pojem. Ak by Ste rezali v marci - tak áno, to by nebolo vhodné. Kôstkoviny by sa mali rezať v dobe vegetácie - teda nie pred vyrašením, ale ani nie neskoro na jeseň. Toto vhodné rozpätie je zhruba od začiatku mája (v... celý příspěvek >
Broskvoň Stark red Gold, 4.8.2018
234.90: Rast na Mandžuskej je "normálny", ani slabý, ani bujný. Pestovanie nektariniek sa v ničom nelíši od pestovania broskýň, aj keď nektarinky sú možno "krapet" náročnejšie na dobré podmienky. Žiadne extra-špeciálne úkony ale nepotrebujú.... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 4.8.2018 Obsahuje fotku
Zdravím Vás pán Jiří. Nádhera. Máte na jednom strome 3 žltoplodé odrody z totožného kríženia (Golden Del. x Topaz). Chýba už len 4.súrodenec Luna (5.Shalimar nie je žltý). K tej podobnosti plodov: rozoznať Sirius a Opál môže byť problém, snáď... celý příspěvek >
Chřadnoucí meruňka, 1.7.2018 Obsahuje fotku
Petr z H: Platí veta: Diagnostika fytoplazmovej infekcie ESFY nemôže byť spoľahlivo urobená len na základe symptómov. Ak chcete mať 100%-nú istotu, treba využiť možnosť laboratórnej diagnostiky (foto 1-4). Pre prognózu stromu a Váš postup by to bola... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 3.12.2017
OK Viktor: Daník napísal: "Nešiřte tady bludy". Ja sa pod to plne podpisujem. A vtedy... nič...(?!?!). Akonáhle napíšem niečo ja (v porovnaní s týmto "soft"), príde reakcia... Ale fajn, nepíšem veci vycucané z prsta, ale svoje skúsenosti. Kto chce... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 3.12.2017
Áno Viktor, ospravedlňujem sa, máte samozrejme pravdu. Pri písaní som myslel na sestru Topazu - Rubinolu. Na tom čo som napísal to ale nič nemení.(Možno som mal radšej držať zobák, pár dní čom som bol mimo tu bol kľud 😉). IH
Topaz nepřekonaný, 3.12.2017
Opakujem - za tým čo som napísal si stojím. Aj za tými výrazmi ktoré citujete. Sú možno drsné, ale presné. Už som si zvykol, že tu pôsobím ako alergén. Nechcem sa s nikým hádať. Ak môžem, poprosím ARGUMENTY - Vaše aj J.S. Koľko rokov Topaz pestujete,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika