Příspěvky uživatele - 241.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brokolice a květák na jaře, 28.3.2019
Dobrý den, pokud neřešíte zásadní problém s nedostatkem místa, rozhodně zkustě květák i brokolici dopěstovat. Domnívám se totiž, narozdíl od ostatních místních přispěvatelů, že se jedná o rostliny jednoleté (koneckonců požívané části jsou květní... celý příspěvek >
Stark erliest, 20.2.2019
Dobrý den, soused má strom, který mi moc chutná a p.Vysloužil ze zdejšího fóra ho jako Stark Earliest identifikoval, pár roubů jsem si asi před čtrnácti dny ustřihla, ale jen asi 6 ks - chci ho přiroubovat na jednu nebo dvě větve Ametystu.Pokud... celý příspěvek >
Zmlazení Charneuxské hrušně, 18.2.2019
Česáček mám, na třímetrové teleskopické tyči - oberu první třetinu stromu, a to i když stojím na dlouhých štaflích. A cítím se u toho velmi statečně, protože opravdu nemám ráda výšky. Asi si budu muset párkrát do roka najmout plošinu...
Zmlazení Charneuxské hrušně, 17.2.2019
Bohužel, před pár desítkami let nebyl strom můj - a i kdyby byl, v té době by mi nikdo nepůjčil pilku do ruky. S tím trvalým vypořádáním byste měl pravdu ještě minulý rok touto dobou, to mě zastavila jen rodina - byla jsem přehlasována. Ale loni... celý příspěvek >
Zmlazení Charneuxské hrušně, 16.2.2019 Obsahuje fotku
Hledám radu, kterak nejlépe naložit s nejmilovanější hrušní na naší zahradě. Miluje ji manžel, maminka, dcera, včely jednoho souseda, sršni druhého souseda, naše vosy a i já ji mám ráda. Bohužel s ohledem na vzrůstnost stromu toho víc zpracují... celý příspěvek >
Určení odrůd, 10.9.2018 Obsahuje fotku
Přidávám se s prosbou o určení odrůdy. Děkuji, Dobruška
Prosím o pomoc s určením odrůd, 27.8.2018
Na velikost bych se možná zas tak moc neohlížela, on ten strom je opravdu na umření (zastíněný, utlačený, proschlý, dutý, minimálně dvacet let neprořezaný a se rzí) a plody jsou velice nevyrovnané. Ale sladké až máslovité a manžel se do nich... celý příspěvek >
Prosím o pomoc s určením odrůd, 27.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den. Pokračuji v pokusech o identifikaci stromů na mojí zahradě (Vysočina, 590m.n.m.) Včera jsem pořídila fotky čerstvě natrhaných hrušek, které Vám přikládám k posouzení. 1. myslím si, že ne až tak starý strom (40-50let), polokmen,... celý příspěvek >
Cibule ze semínek, 5.8.2018 Obsahuje fotku
Letos můj druhý pokud o cibuli ze semínka, první kdysi jsem vysela pozdě a byly to takové silnější pažitky. Tak letos šly semínka do zemet31.3., když to začalo vypadat jako sečka, tak jsem je vyjednotila. Nastlala jsem kolem nich trávu ze sekačky... celý příspěvek >
Z čeho živý plot?, 26.7.2018
Stříhání je jasné, ale šestkrát za sezonu jako brest potřebuje je na mě moc, zvládnu to tak dvakrát. Málo místa... na délku 60 metrů, z jedné strany plot (a za ním "moc milý soused") a z druhé cesta - takže to nesmí růst moc do šířky. Zvládnu... celý příspěvek >
Z čeho živý plot?, 25.7.2018
Úplně původně jsem chtěla brest, ale ten se musí stříhat moc často. Potom thuye, ale o je jak na hřbitově. Pak buxus, ale ten žere zavijec. Tak mi prosím poraďte něco štíhlé, nenáročné, do 2metrů. Děkuji, DK
2018 bez strupovitosti?, 25.7.2018
Tak vypadá polovina mojí jediné jabloně. Ta půlka, kterou jsem neprorezala...'
Jak namnožit stromkový rybíz - rondom, 25.7.2018
Dobrý den, prosím zkušenější o radu. Zkusila jsem nařízkovat Rondom, ale krásně mi to žloutne a vadne - prostě umírá. Až tady v diskusi jsem vyčetla, že tato odrůda se řízkuje nerada. Nějaký jiný postup, jak ze stromku získám víc... celý příspěvek >
O kterou odrůdu se asi jedná?, 19.7.2018
Jen k upřesnění, 510 m.n.m., vedle na stromě Průsvitné letní, které je teď taky tak akorát.
O kterou odrůdu se asi jedná?, 18.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám opět dotaz. Sousedi přes potok mají na zahradě jablůňku, právě teď dozráva s moc dobrými malými jablíčky (foto přikládám). Rodí hodně malých jablíček (možná by dělala větší, kdyby se o ni soused trošku staral - ještě teď jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika