Příspěvky uživatele - 37.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčat plíseň?, 22.7.2018 Obsahuje fotku
Už to asi neudu moc řešit, úroda i tak je pěkná. I když bych se tomu samozřejmě pro příští roky ráda vyhnula. Všem děkuji. 
Rajčat plíseň?, 22.7.2018 Obsahuje fotku
Ještě jedna změna, letos zalévám jen dešťovou vodou, ne ze studny. To by ale mělo být snad v pořádku. Včera jsem našla nahnědlé hrozny vína. Asi 3, ostatní v pořádku. 1 rostlina 7 metrů. Myslím, jestli to nesouvisí s těmi rajčaty. přidám foto. 
Rajčat plíseň?, 22.7.2018 Obsahuje fotku
Aha, to bude možná ono. Ale přidávám každý rok asi kbelík kupovaného kompostu do každé nádoby a hnojím nejdřív sazeničky kristalonem plus a potom plod a květ. A letos jsem ještě poprvé přidala posečenou trávu jako mulč. V každé nádobě mám ještě další... celý příspěvek >
Rajčat plíseň?, 20.7.2018
Díry mám. Nádoba je dost veká - 90 litrů a v každé jsou 3 rajčata. Smutnice jsem možná měla na sazeničkách, asi z kupované zeminy, ale nevěnovala jsem tomu pozornost. Jak říkám, 10 let v poho, loni jsme sklízeli v říjnu krásná rajčata ze štaflí z... celý příspěvek >
Rajčat plíseň?, 19.7.2018 Obsahuje fotku
Děkuji všem za rady. Rajčata pěstuji ve stavebních nádobách částečně pod střechou kolem chaty už 10 let. Nikdy žádný problém. Start a bejbino, kupovaná semena, vlastní sazeničky. Každý rok přidávám kupovaný kompost. Letos zalévám ob den, je sucho.... celý příspěvek >
Rajčat plíseň?, 18.7.2018 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Asi polovina úrody je krásná, rajčata vzrostlá a zdravá. Ostatním žloutnou listy a jsou na nich skvrny, plody jsou zakrslé a jakoby zkroucené a poškozené. Celé rostliny uplně zastavily růst asi před měsícem, měří něco přez metr.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika