Příspěvky uživatele - 42.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhlý úhyn vinného keře, 29.7.2018
Díky za rady, ale u mě to asi hlodavci nebude. Po dlouhém váhání jsem kmínek odstřihl a vzhledem k tomu, že u země by jeden asi 5 cm dlouhý výhon na kterém byly dva malé lístečky, tak jsem čekal, zda budou vitální či nikoli. No, a včera jsem zjistil,... celý příspěvek >
Náhlý úhyn vinného keře, 18.7.2018
Herbicid používám, ale má samostatnou nádobu i trysku. V inkriminovanou dobu jsem jej nepoužil nikde na zahradě. Vinohrad je sice umístěn tak, že za plotem je pole ZD, ale letos tam byla pšenice, když tam bývá řepka tak jsou obavy na místě, ale zatím... celý příspěvek >
Náhlý úhyn vinného keře, 18.7.2018 Obsahuje fotku
Hledal jsem na netu podobný případ, ale bez úspěchu. Tak se ptám odborníků, sám jsem amatér. Během jednoho týdne začaly listy blednout a celá rostlina uvadat. Ostatní keře žádnou viditelnou vadu nejeví. viz přiložené foto. Asi 5 dní před prvními... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika