Příspěvky uživatele - 9.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dozrávají meruňky ale hnijou, 9.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den. Pět roků stará meruňka Velkopavlovická, první větší úroda a všechny plody napadené hnilobou. Meruňka je v písčité půdě, přelití nepřipadá v úvahu, nepršelo cca 4 týdny a plody nejsou poškozeny hmyzem a na moniliozu to nenasvědčuje. Postřik... celý příspěvek >
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 3.5.2013
Dobrý den. Chci Vám oběma poděkovat za rady. Pravděpodobně zkusím tu méně radikální s tzv. dvoustupňovým řezem. Ještě Vás prosím o upřesnění co se rozumí ideálním koncovým pupenem? Mám tomu rozumět tak, že větve zakrátím o třetinu proti terminálu a u... celý příspěvek >
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 3.5.2013 Obsahuje fotku
Připojuji ještě jeden snímek. Mirek
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 3.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám podobný problém s meruňkou zasazenou na jaře minulého roku. Všechny větve směřují rovně vzhůru. Přesto, že se snažím číst příspěvky, nevím si rady. Zakrátit pouze o 1/3 nebo polovinu. Jak docílit aby větve směřovaly do stran. Děkuji za... celý příspěvek >
Žloutnutí listů u višně, 27.5.2012
Děkuji za odpověď a ještě prosím o radu, čím strom ošetřit. Žloutnutí postupuje velmi rychle a listy opadávají. Děkuji Mirek
Žloutnutí listů u višně, 27.5.2012 Obsahuje fotku
Posílám ještě dva snímky napadených listů. Mirek
Žloutnutí listů u višně, 27.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o radu, čím může být způsobeno žloutnutí listů u višně. Na spodku listů jsem nenašel žádné škůdce. Na konci větví se objevilo pár mšic, ale zatím v malém množství. Děkuji Mirek 
Podzimní stříhání trvalek, 6.12.2011
Děkuji za Vaše názory, zkusím nestříhat a na jaře uvidím. S pozdravem Mirek
Podzimní stříhání trvalek, 4.12.2011
Dobrý den. Prosím o vaše názory na sestříhání trvalek před zimou. Jedná se o Pivoňky, Phloxy, Chryzantémy, Rudbekie a pod. V některých časopisech se uvádí, že se mají stříhat až na jaře. Děkuji. Mirek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika