Příspěvky uživatele - 227.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstitelská pálenice v okolí Brna, 7.7.2018
V Brně co vím pálenice v Konigu, v novým Liskovcu, býval v Mosilane, nevím esli eště je, a v Obranech. Tam sem nejspokojenejsi. Kvas berou od dvou padesatek čili to co chcete dvoukotlovy v mědi asi na plyn :-) s tím krokování se budete muset zkusit... celý příspěvek >
Velmi rané broskve, 7.7.2018
Tak u mě už také začínám sklízet FM3, v týdnu eště tvrdé a vizuálně menší, asi přece sucho i když zalevam. Ale mooc dobré, prostě klasika. A co ten " Starcrest, má někdo :-)? __ Začínám připravovat místo na toho Harbingera nebo něco, ale pomalu se... celý příspěvek >
Velmi rané broskve, 6.7.2018
Ty termíny možná nějak celkově nesedí, spíš to bude týden před Springcrestem, ale i to je dost. Otázkou je jaká je :-)? __ K.z B.
Velmi rané broskve, 6.7.2018
FM3 u mě v Brně eště není, tak předpokládám že severně či východně od Brna eště taky nebudou. Počasí to naštěstí zarazilo. Řekl bych že tak začínají Harbingry a je po Springcrestach apod. __ Ještě co říkáte na ještě ranejsi odvozeninu, mutaci,... celý příspěvek >
Pozdně letní jabloň - určení odrůdy, 6.7.2018
Ještě jednu věc, mám jednu odvozeninu, pupencovou mutaci od Delcorfu což by měla být příbuzná odr od právě Delbarestivalu. A tato odrůda je tvorem plodů spíš vyšší než širší tj. soudkovitého tvaru. Fakt je že Delbarestivaly jsem na fotkách takto... celý příspěvek >
Pozdně letní jabloň - určení odrůdy, 5.7.2018
Vcelku dobrý odhad. Ano Starkl řadu let měl v nabídce Delbarestival, pamatuju si dodnes ten leták kde kromě Delbarestivalu a Goldnu byli zázračně rostoucí jahody, prebohate plodící ostružiny, výjimečný angrešt Invikta :-)), nějaké banány atd. atd.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika