Příspěvky uživatele - 144.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mech a lišejník na ovocných stromech, 4.3.2021
Opravdu fundované názory! Dřeviny silně napadené mechy a lišejníky zpomalují růst, předčasně stárnou a dříve odumírají. Nápad s ocelovým kartáčem lze použít jen na kmeny stromů. Vyzkoušel si autor zodstranit drátěným kartáčem mechy a lišejníky např.... celý příspěvek >
Startování křovinořezu OM 725T, 5.7.2018
Dobrý den, s napětím jsem očekával od někoho radu, ale nedočkal jsem se jí. Dnes jsem záležitost konečně úspěšně vyřešil a tak to zde popíšu. Třeba to nějakému kutilovi pomůže - odnést křovinořez do servisu umí každý, že? Předpokládal jsem, že horní... celý příspěvek >
Startování křovinořezu OM 725T, 27.6.2018
Dobrý den, u křovinořezu OM 725T se mi porouchalo startování.Koupil jsem tedy startér úplný, startovací západku a pružinu západky - v ní je ten problém.Nedokážu správně nasadit tu pružinu, aby to startovalo, je na to asi nějaký fígl. Budu rád, pokud... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika