Příspěvky uživatele - 136.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ořešák vykotlaný už v 1. roce, 3.7.2018
Pane Petře z H (bez tečky) jezdim si pro stromky do Uh. Ostrova už několik let, teda osobně, a vždy bez problémů. Teda o trochu lepší stromky mají ve Strážnici, ale v Ostrohu zas mají o trošku větší výběr. __ Já sám osobně jsem kupoval ořech / vorgl... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy slivoní, 3.7.2018
Tak abychom se zase vrátili zpátky ke slivonim tak to prováži otázkou na zde více vybavenými odrůdami ovocných stromků. Zvažuji si doplnit sortiment raných či spíše velmi raných peckovin a z broskvi si chci před FM3 doplnit jednu velmi ranou, zatím... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 3.7.2018
Samozřejmě jste uvedl ten nejnevhodnejsi primer, tak aby mě to přimělo reagovat :-) nebo to svědčí o nedostatku invence ;-) __ nevím jak by přispěla pestovana vojtěška pod ovocnymi stromy, vojtěška koření až 10 m hluboko zatímco ovocné stromy 0,8 -... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika