Příspěvky uživatele - 64.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Překrmení brojleři? Váha 5-6 kg, 14.9.2020
Oprava, 7 kg měl.
Překrmení brojleři? Váha 5-6 kg, 14.9.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, právě jsem zabila brojlera, měl čtyři a půl měsíce a vážil 8kg.
Zavíječ zimostrázový - predátor, 5.9.2019
Upřesňuji. Sýkorka baštila molýlka Zavíječe. A jak drbala do těch keříků, aby ho donutila vzlétnout, občas spadla housenka a ty sbírala kosice. Prima kooperace.
Zavíječ zimostrázový - predátor, 26.8.2019
Dnes jsem na vlastní oči viděla, jak jedna kosice a jedna sýkorka obhlížejí požraný buxusový plůtek a vyzobávají housenky zavíječe!!! Škoda, že na to nepřišli dřív, mohl být méně zdevastovaný. A nebo je to tím, že housenky zalezou dřív než se ptáci... celý příspěvek >
Volya LLC DVUSHKA, 26.8.2019
To jsou dobré zprávy. Tak asi jdu do toho. A co UV záření? Nechybí rostlinám?
Volya LLC DVUSHKA, 18.8.2019
A máte ho ukotveného do betonového základu? Co dělají se skleníkem větry? U nás v Beskydech poslední dobou dost fučí.
Volya LLC DVUSHKA, 18.8.2019
Děkuji, zvážím všechna pro i proti.
Volya LLC DVUSHKA, 16.8.2019
To je celkem podstatná informce. Děkuji.
Volya LLC DVUSHKA, 16.8.2019 Obsahuje fotku
Máte někdo zkušenost s tímto typem polykarbonátového skleníku? Uvažuji na příští sezónu o pořízení. Díky.
Jak zvýšit sladkost angreštu?, 23.6.2018
Samozřejmě, že si dělám průzkum než něco koupim, akorát co se týče chuti, tak to je dost subjektivní věc a pokud už jsem třeba ochutnal u známých něco a chutnalo mi to, tak mi odrůdu neřekli, protože je to nezajímá nebo už zapoměli. Takže v tomto... celý příspěvek >
Okopávání jahod, 22.6.2018
Jo, šlahouny otrhám jak už rostou hodně do chodníku nebo k sousedovi přes plot. Ono jahoda je plevel, o tu není třeba se starat. To máti má na svém záhonku o cca 10-15m vedle taky jahody, které okopává,... a úrodu měla daleko menší.
Jak zvýšit sladkost angreštu?, 22.6.2018
No Invictu určitě nechám, kvůli zmíněným pozitivním vlastnostem... po přidání cukru je v marmeládě super. A dokopim do zbylého volného místa nějaký lepší na přímý konzum. Díky za tipy, jsou Vámi zmíněné i rezistentní proti padlí? Michal
Okopávání jahod, 22.6.2018
U plotu byl nevyužitý osluňený záhon, kde vždycky všechno sežrali slimáci, tak jsem tam dal jahody a angrešty - letos obojí parádní úroda. Jahody nechávám ať si žijou dle svého, ono to přes zimu vždycky pod sněhem (nebo jen mrazem) slehne a na jaře... celý příspěvek >
Jak zvýšit sladkost angreštu?, 22.6.2018
Zdravím, mám 2 stromky andreštu Invicta. Plodí pěkné velké plody a musím zaklepat, anim padlí jsem neviděl. Navíc letos je úroda extrémní. Dalo by se říct angrešt snů. Bohužel, jak už název napovídá, plody nejsou moc sladké, spíš tak decentně.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika