Příspěvky uživatele - 150.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brždění VARI z prudkého kopce, 25.9.2018
VARI nedoporucuji a motor XP200 uz vubec ne. VARI je typicky cesky vyrobek (ted, licenci koupili v roce 1969 a od te doby se to moc nezmenilo) s typicky ceskym vyrobcem. Motor XP je vyrobeny v Cine, neustale s nim mam problemy. Dilenske... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 13.6.2018
Bohuzel, neporadim Vam. Nezajima me to, nejsem za to placeny a ani nejsem odbornik, jsem jenom naprosty laik, ktery tomu vubec nerozumi, pouze se snazi delat veci nejlepe jak umi. Odpovedel jsem Vam na kvetak a na to jak ochranit brukvovite... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 13.6.2018
Klasika, dalsi chytrak, ktery vsude byl... a vsechno vi. Jak vite, ze nemam vynos? Napsal jsem, ze vetsinu zeleniny a ovoce si zajistujeme sami. Takze odpoved: lilek, kvetak, bile zeli, cervene zeli, patizony, brokolici pestuji na netkane... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 13.6.2018
Pesticidy, herbicidy a dalsi chemikalie jsou vyrazne naduzivane. Mam overeno, ze velkou vetsinu jidla, kterou si pestujeme na zahone 500m2, plus k tomu ovocne stromy, ovocne kere, rebarboru, kren atd lze vypestovat bez jakekoliv chemie. Opravdu... celý příspěvek >
Jak správně pěstovat zelí?, 20.3.2017
Souhlasim. Loni jsem pestoval Kamenou Glowu a Pourovo cervene. Na otevrenem zahonu. Vyrostlo velmi pekne zeli bez chemie. Ovsem se na to nastehovala armada belasku a cca 40% jsem vyhodil. I presto z 10ti hlav bileho a 10ti hlav cerveneho jsme... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika