Příspěvky uživatele - 106.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Habr - hnědé okraje listů, 3.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohu poprosit o radu? Na novém habru jsou některé starší listy takto hnědé na okrajích (okraje jsou ještě tmavší, než je vidět na fotce). Nové listy jsou krásné a celkově vše vypadá ok.  Pár listů jsem utrhnul, ale přijde mi,... celý příspěvek >
Okrasná višeň po zimě v nádobě, 14.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuju na terase (ve velké nádobě) šestým rokem dvě okrasné višně chloupkaté. Letos na jaře ovšem vypadají nějak uboze. Nikdy před tím se to nestalo. Buď je to letošní zimou (kdy bylo teplo, mrazy, teplo, mrazy), nebo nádobou, nebo... celý příspěvek >
Pěstování mochyně peruánské, 16.3.2018
Fotka je z 5/8, pak to ještě povyrostlo.
Pěstování mochyně peruánské, 16.3.2018 Obsahuje fotku
Já ji pěstuji již několik let a docela úspěšně. Zahradu nemám, takže v květináči na střešní terase. Byla na více místech. Slunce buď celý den, nebo jen odpoledne. Rozdíl jsem moc nepoznal. Vyštipování dělám až na konci léta, kdy vím, že malé plody,... celý příspěvek >
Malí černí broučci na květech, 2.7.2017 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka
Malí černí broučci na květech, 2.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, na mnoha květech (hlavně žluté a bílé barvy - okrasné květiny) mám asi týden malé černé broučky, kteří pobíhají po květech. Taky dokážou létat. Poradíte prosím, co s nimi?
Suchá / spálená?, 25.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám třetí rok zakrslou brosvoň v květináči. Bohužel poslední zima byla pro strom asi příliš krutá a navíc byly kořeny poměrně ve vlhku (moje vina/blbost...) Na jaře vyrašily květy (ačkoli menší než dříve a rychle uschly), ale listy... celý příspěvek >
Kroucená líska - žluté lísty, 14.5.2017
Aha, no tak super. Moc děkuju! :-)
Kroucená líska - žluté lísty, 14.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den,  pěstuju teď nově ve velké nádobě kroucenou lísku a mám asi hloupý dotaz.  Ty žluté malé lístečky jsou způsobeny suchem nebo mám jiný problém? Moc děkuju za radu.
Přisvětlování sazeniček, 23.3.2016
Trochu jsem se ztratil v příspěvcích. Teď je mi to snad jasné, svítit můžu celý den žárovky jsou ok. Teď spočítat, kolik mě to vlastně stojí. Ještě jednou všem moc děkuju
Přisvětlování sazeniček, 23.3.2016
Moc všem děkuji za reakce. On je totiž problém, že mám pocit, že to roste hůř než loni, kdy jsem nepřisvěcoval. Asi dělám něco blbě... žárovky jsou daleko, špatný typ, svítím do 21,00 což je možná pozdě... nevím. Na druhou stranu poslední dva... celý příspěvek >
Přisvětlování sazeniček, 23.3.2016
Ještě si dovolím doplňující dotaz: svítili byste celý cen nebo jen přisvicovali ráno a večer? Jde mi o to, aby se umělé světlo "netlouklo" s přirozeným.
Přisvětlování sazeniček, 21.3.2016
Dobrý den, předem se omlouvám za možná hloupý dotaz, ale i když jsem na netu hledal hodně dlouho, odpověď na moji otázku jsem nenašel, proto píšu sem. Pár let předpěstovávám sazeničky pod střešním oknem (v ložnici) na západní straně.... celý příspěvek >
Japonská vrba: choroba stromu?, 11.3.2016
Tak to jste mě uklidnil. Mockrát vám děkuji. Krásný den.
Japonská vrba: choroba stromu?, 11.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, možná je to hloupý dotaz, ale dnes jsem zkracoval větve u japonské vrby a na některých tlustších jsem našel uprostřed větve hnědou skvrnu (viz fotografie). Jelikož jsem si toho dříve nikdy nevšiml, chtěl bych se zeptat, jestli je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika