Příspěvky uživatele - 33.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 7.8.2017 Obsahuje fotku
Letos měl 5 květů. Průměr 14 cm. Mám ho od podzimka. Výška ibišku byla 15 cm.
Harbella, 3.8.2017
nebude to nejaka jugoslavska svevtka ale vypada dobre
Jak správně pěstovat zelí?, 3.8.2017
Trva to hodne dlouho nekdy se to ani nepodari ale urcite na to prijdete drzim palce
Jak správně pěstovat zelí?, 3.8.2017
zeli se nevyplati pestovat  je velke sucho co doporucuji zalivat zalivat  zalivat zeli potrebu hodne vody a ne takove hyce
Škůdci, 3.8.2017
ja bych to pozabiel nebude to nic uzitneho jedine chranit slunecko sedmi teckove
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 3.8.2017
Skoda ze jste nenapsala o den driv vykvetly dva kvety rano vykvetou a vecer se sruluji a upadnou pocitam ze za dva dny urcite vykvete aspon jeden kvet kvet neni velky prumer asi 10 cm co ocekavat od podzimu co jsem ho koupil mel taky asi 15 cm foto... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 3.8.2017
zdravim asi nas moc neni kteri obdivuji krasne obrovske kvety ibisku ja jsem zacatecnik ale co jsem se dozvedel od prodejce tak 3 roky pestovat v kvetinaci nebo v plastovem 10l kyblu a potom zasadit na jare do volne pudy   ja se spis... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 1.8.2017 Obsahuje fotku
Je to holandské sherry odrůdu neznám. Nepostříkal jsem preventivně proti plísním, proto jsem spodní listy musel otrhat.
Rakytník, 31.7.2017
ja ho trham rucne dene natrham dva a pul litru a mam toho az nad hlavu    kdyz zacinam trhat tak na kazde vetvicce nakonci je takova jehla tu ulomim abych se nepopichal jeto jednoduche a pomahato pri trhani
Teplota ve skleníku během tropických dnů, 31.7.2017
stresni okna postrikam nebo natru cik cak vapnem
Rakytník, 29.7.2017
Pekna uroda skoda ze jste nenapsal co jeto za odrudu.   A jeste dotaz kdy sklizet odrudu LEIKORA dekuji
Ochrana hroznů proti ptákům, 27.7.2017
Ja pouzivam jednodusi spusob pouzivam mikrotenove sacky spodni rohy odstrihnu 2x2cm nasadim na hrozen a uvazu provazkem
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 27.7.2017
V loni bez plisne Uragan Torino  Start Tipo velice spokojen
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 27.7.2017
Bouzel ja jem uplny jiny pisatel ja uz mam sklizeno   chtel jsem BIO rajcata proto jsem nesttrikal udelal jsem chybu mel jsem preventivne postrikat vl loni bez postriku do konce zari perfekni rajcata ktere byly zakoupena v prodejne ... celý příspěvek >
Jak zabránit prorůstání kořenů thují do skleníku?, 27.7.2017
Pulmetrovy je malo dejte 70 az80cm ale 80 bude jistota
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika