Příspěvky uživatele - 253.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi ze semene, 22.11.2019
Kiwi zo semena. Nie vobec neodporucam pestovanie kiwi zo semena. Je to extremne pracne a uboha uspesnost. Ale ked sa postasti, tak je mozne ziskat velmi kvalitnu odrodu. Problem je, ze kiwi zo semena su s vysokou prevahou samce  (neplodny)... celý příspěvek >
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 22.11.2019
Kiwi urcite nema ziaden problem s horucimi dnami a silnym slnkom - zvlada to vyborne. Ma plytsie korene, tak pozor na zalievku mladsich rastlin. Starsie rastliny maju uz velmi silny rast (hlavne semenace) a polievat uz netreba ak dociahnu spodnu... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.11.2019
Furor na youtube vyzera skvele. Velmi velke bobule, strapce, spominaju dobru chut, odolost chorobam i praskaniu. Tvar listov sa podoba na moje. Tak dufam, ze odroda je prava a ked mi zosilnie bude tiez skvely. Moja velmi slaba sadenica prve 2-3... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.11.2019
Pozeral som videa Alexejevica, ano velmi malo ich bolo. Ale v zasade ziadne, kde by ukazali poriadnu urodu. Asi urodnost je naozaj slabsia. Ine vlastnosti, velkost bobul, konzistenciu, chrumkavost, chut si chvalili.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 22.11.2019
FARAON (E. G. Pavlovskij: Podarok Zaporožju x Strašenskij) Pozeral som na youtube Faraon. Tam som videl uzasne strapce i bobule a velmi ho chvalili, kvalitu, je velmi urodny, bez chorob a bez praskania. Videl som tam jasnu podobu vo farbe,... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 18.11.2019
Dakujem za info. Predpokladam, ze Alviku mate v tom neosetrovanom vinohrade kde su aj Poslannik, Everest, Atos,... o ktorych ste uz skor pisali, ze dostali mucnatku a popraskali. O tom ako ste striekali ste uz podrobne pisali skor ("Letos jsem... celý příspěvek >
Jaké jsou zásady přeroubování révy?, 17.11.2019
Urcite by som preferoval vrublovat co najnizsie, teda nesnazit sa zachovat kmen. Takto budete mat do buducna omnoho silnejsiu sancu, ze vam nova odroda prezije (napr. po zmrznuti/ poskodeni). Taktiez preferujem vrublovat do zeleneho, teda na jar... celý příspěvek >
Mšice a mravenci, 26.5.2018
Poradte prosim ako pripravujete ten fungujuci mydlovy roztok proti voskam (msice)? Po neuspechu s PrevB2 by som skusil aj toto. Ak to nezaberie otrham asi vsetky napadnute listy - stromy su zatial dobre dostupne zo zeme.
Prev-B2, 26.5.2018
BOhuzial tyzden po postreku nepozorujem cca ziaden ucinok Prev-B2 na zelene vosky na broskyniach. Vosky su v obrovskom mnozstve stale v zdravej zelenej farbe na listoch broskyne - a to na miestach dobre zasiahnutych postrekom. U man si vosky v plnej... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 26.5.2018
Galahad bol u mna vlani odrodou s najdlhsou vydrzou na koreni po dozreti. Posledne strapce som obral az pred mrazmi koncom oktobra a skladoval aspon 2 tyzdne v pivnici. Jednoznacne bol aj odrodou, ktorej najmenej praskali bobule. V zavere boli uz... celý příspěvek >
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 25.5.2018
Monarch zacina kvitnut a uz teraz vidno ze kvety silne sprchavaju. Tento problem spominal aj Bred-ik. Mam ho stepeny na podnozi SO4 - ta by mala sprchavanie kvetov tlmit. Pred kvetom som robil postrek proti mucnatke s Vitisanom + hnojivo s... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 25.5.2018
odroda ALEXA: Alexa tento rok (na rozdiel od predoslych) nasadila velke mnozstvo velkych strapcov na vsetkych 5 korenoch. Tento rok som ju rezal na dlhe vyhony zo zamerom, ze ich neskor zredukujem. Takze pri dlhsom reze verim, ze urodnost bude... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika